REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pogrzeb

28.12.2014 10:33 #Popi
Jaki zakład pogrzebowy w Warszawie?
27.02.2015 10:13 #Tomatka
Ja 2 miesiące temu korzystałam z usług zakładu pogrzebowego http://jakubisiak.pl/ . Jestem bardzo wdzięczna tej firmie za profesjonalne załatwienie wszelkich formalności, duże wyczucie i wrażliwość. Uważam, że ceny, które proponują są bardzo korzystne, nie czułam, że ktoś próbuję zarobić na mojej krzywdzie.
31.03.2015 12:04 #Fen
O widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z usług zakładu Jakubisiak. Mnie przede wszystkim spodobało się, że oferują kompleksowość usług. Zorganizowani nie tylko ciekawą oprawę muzyczną, ale jako nieliczny zakład zajęli się całym procesem kremacji zwłok.
03.08.2015 14:47 #Tonek
Potwierdzam - Jakubisiak t bardzo dobry, rzetelny i tani zakład pogrzebowy.
11.08.2015 12:22 #Rossi
Ja mogę polecić zakład pogrzebowy warszawa terra levis, bardzo dobrze organizują pogrzeby. Organizowali oba pogrzeby moich rodziców i zawsze było wszystko zgodnie z tym, co ustaliliśmy wcześniej.
15.09.2015 09:16 #miki
Ja właśnie ostatnio poleciłem koledze Jakubisiaka po przeczytaniu Waszych postów i dzwonił podziękować mi za radę:)
13.10.2015 14:11 #kampania
My ostatnio niestety musieliśmy pożegnać naszą ciocię i też wybraliśmy Zakład Jakubisiak, bo po prostu był najbliżej. Muszę powiedzieć, ze dawno nie spotkałam się z taką profesjonalna a zarazem ciepłą obsługą. Dziękuję, że byliście z nami w tym trudnym momencie.
19.10.2015 14:31 #boo
Jeśli komuś zależy na najwyższym poziomie obsługi, to polecam koperski.eu.
26.10.2015 16:10 ela3
Ja polecam Glorię - wszystko załatwiają
05.11.2015 06:15 #aila
Jakiś czas temu zmarła nam osoba w rodzinie. Zdecydowaliśmy się na ten zakład pogrzebowy:
http://www.olimp-m.pl/ . Byliśmy totalnie rozbici całą tą sytuacją i zakład poleciła nam moja znajoma. Jestem zadowolona. Otoczono nas wyjątkową opieką na wysokim poziomie. Ceny bardzo konkurencyjne. Porównałam sobie po całej sytuacji ceny z innymi tego typu zakładami i absolutnie nie było drogo. Organizacja pochówku jak najbardziej ok.
18.11.2015 13:32 #przeciwkobankom
Warto się dowiedzieć jak odzyskać pieniądze z zus oraz ofe osoby zmarłej.
06.06.2016 14:51 EwelinaBudzynska
Jak zakład pogrzebowy to tylko Elizjum w Warszawie na Pradze przy ul. Radzymińskiej 163
rzetelna i profesjonalna firma. Wszystko dzięki pomocy Pana Artura i Pani Sylwii można wszystkie formalności sprawnie załatwić. Nie widziałam lepszych usług pogrzebowych w stolicy, więc bardzo polecam.
01.07.2016 19:15 #karola
Z tego co wiem, to w tej firmie można zamówić kompleksową organizację pogrzebu. Maja tam atrakcyjne ceny i załatwiają również wszelkie formalności. Jeśli decydujemy się na kremacje, to również można u nich uzyskać pomoc w tym zakresie.
02.08.2016 13:19 #Kruki
Dzwoniłam właśnie do zakładu Jakubisiak, wcześniej przeczytałam dokładnie co oferują na swojej stronie jakubisiak.pl i trochę tego było, więc się nie zastanawiałam już dłużej. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje, szczególnie, że w tym czasie to trudno się z kimkolwiek dogadać. Cena organizacji pogrzebu i odpowiednich dodatków (trumny, klepsydry i wiązanki) jest naprawdę niska.
11.08.2016 09:56 #Irenka
Ja polecam Jakubisiak. Ich bogata oferta spełniła wszystkie moje wymagania, a pogrzeb był elegancki i z klasą. Jakubisiak to masa dobrych pracowników, z którymi można się dogadać i są bardzo życzliwi. Cena też jest atrakcyjna, można zmieścić się w kwocie zasiłku pogrzebowego.
17.08.2016 13:56 holidaysee12
W którym zakładzie pogrzebowym są najniższe ceny? Gdzie można znaleźć porównanie cen?
06.09.2016 07:58 #Alicja Wolska
Powiem szczerze, że nie widziałam nigdy żadnej porównywarki cen, dotyczącej zakładów pogrzebowych. Nie mniej jednak moją uwagę zwróciła ostatnio oferta rodzinnej firmy z Warszawy, a konkretnie http://www.memento-mori-warszawa.pl/ . Świadczy ona usługi nie tylko w zakresie pochówków, ale też transportu międzynarodowego zwłok. Co więcej można tam liczyć także na delikatne podejście do sprawy każdego pogrzebu.
02.11.2016 08:14 #Tacynka
Pamiętam, jak bardzo przeżywaliśmy organizowanie pogrzebu, jednak wszystko się udało i nie było wcale przy tym aż tak dużo pracy, bo zakład pogrzebowy bardzo pomógł. Pogrzeb organizowaliśmy z http://jakubisiak.pl/ i wszystko było zapięte na ostatni guzik - muzyka, oprawa, załatwianie wszelkich formalności. Trumna bardzo porządna i cena ok, nie pamiętam szczegółów, ponieważ nie przykładałam takiej uwagi, ale rodzina była zdziwiona, że tak tanio.
02.11.2016 13:00 #martt44
Szukacie dobrej jakości specjalistów w zakresie opieka nad grobami lodz ? Jeśli tak to możecie zaufać tym wybitnym specjalistą w tym zakresie w Warszawie, bardzo sprawdzona, rzetelna firma na rynku !
02.11.2016 14:58 panna_anna
Ja również polecam Jakubisiak. Korzystałam z ich usług jakiś czas temu, gdy zmarł mój teść. Zapewniają oni kompleksową obsługę, wszystkim się zajmują, nie zostawiają nic rodzinie, która może pogrążyć się w żałobie. Wszystkie ważniejsze informacje znajdziecie na jakubisiak.eu
05.12.2016 06:56 #radoslaw
Które warszawskie krematoria polecacie?
05.12.2016 09:40 #limren
Jest to zawsze bardzo trudna sprawa. Najlepiej jest zdecydować się na zakład, który pomoże we wszystkich formalnosciach. W takiej chwili człowiek jest totalnie rozbity oraz organizacja pogrzebu moze go przytłoczyć.

Ze swojej strony moge polecić Elizjum:
http://www.elizjum-warszawa.pl/

Podejście godne oraz z szacunkiem. Nie jest również drogo w porównaniu do innych zakładów.
27.02.2017 03:13 #Driverfast
Ja polecam Zadora Zakład Pogrzebowy Wadowice, który jest godny polecenia. Muszę przyznać, że pozałatwiali wszelkie formalności i bezgotówko rozliczyli pogrzeb, dzięki czemu miałem pieniądze na resztę spraw. Zdają sobie sprawę, że zakład jest daleko od Warszawy. Ale w 100 proc. sprawdzona firma pogrzebowa. Więcej znajdziecie ich stronie: http://www.zakladpogrzebowyzadora.pl . Polecać nie będę bo takich firm się nie poleca, ale w razie potrzeby można na nich w 100 proc. polegać i mieć pewność, że pogrzeb odbędzie się profesjonalnie.
27.02.2017 03:14 #Driverfast
Ja polecam Zadora Zakład Pogrzebowy Wadowice, który jest godny polecenia. Muszę przyznać, że pozałatwiali wszelkie formalności i bezgotówko rozliczyli pogrzeb, dzięki czemu miałem pieniądze na resztę spraw. Zdają sobie sprawę, że zakład jest daleko od Warszawy. Ale w 100 proc. sprawdzona firma pogrzebowa. Więcej znajdziecie ich stronie http://www.zakladpogrzebowyzadora.pll . Polecać nie będę bo takich firm się nie poleca, ale w razie potrzeby można na nich w 100 proc. polegać i mieć pewność, że pogrzeb odbędzie się profesjonalnie.
04.03.2017 22:14 #Maniek123
Jest tutaj tak ogromna ilość zachwytu nad Jakubisiakiem, że zastanawiam się, ile tak naprawdę z tych wszystkich opinii jest samych klientów, a ile szefostwa/pracowników tego zakładu. Gdyby to było np. forum murator, pewnie Jakubisiak już dawno by tam dostał bana za tą kryptoreklamę. Jest ona niemal na każdym z forów pogrzebowych. Za reklamę się płaci droga firmo, albo zostawia się poziom swych usług pod osąd SAMYCH klientów!
30.03.2017 22:30 #klient
Nasza rodzina od lat korzysta z usług zakładu pogrzebowego Calvaria. Otwartość, elestyczność i indywidualne podejście do klienta. Firma rodzinna i rodzinna atmosfera, a do tego pełna kultura obsługi na cmentarzu.
30.03.2017 22:40 #prawda
#Maniek123 napisał(a) 04.03.2017 22:14

Jest tutaj tak ogromna ilość zachwytu nad Jakubisiakiem, że zastanawiam się, ile tak naprawdę z tych wszystkich opinii jest samych klientów, a ile szefostwa/pracowników tego zakładu. Gdyby to było np. forum murator, pewnie Jakubisiak już dawno by tam dostał bana za tą kryptoreklamę. Jest ona niemal na każdym z forów pogrzebowych. Za reklamę się płaci droga firmo, albo zostawia się poziom swych usług pod osąd SAMYCH klientów!
W rzeczy samej na pewno tak jest. Śmierć jest bardzo delikatnym tematem, niestety duża część właścicieli zakładów pogrzebowych, szczególnie tych nowo powstałych gotowa jest na wszystko za wszelką cenę. Chłopiec, który parę lat ponosi trumny staje się dumny właścicielem zakładu pogrzebowego. Niestety jego poziom w dalszym ciągu pozostaje na poziomie grabarza. Ze swojej strony patrzyłabym przede wszystkim na doświadczenie zakładu. Zakładów w W-wie jest ponad dwieście, a takich prawdziwych może 50. Z reguły za niską ceną idzie taka sama jakość.
04.04.2017 09:20 daria.d
A czy korzystacie z opieki nad grobami? Można sobie coś takiego zamówić i przez cały rok firma sprząta groby za niewielkie pieniądze. Ja taką usługę mam wykupioną w http://www.biala-lilia.pl/ bo mam tam groby bliskich, ale z dojazdem jest niestety problem. Taka firma to właśnie idealne rozwiązanie jeśli mieszka się daleko i nie ma się możliwości dojeżdżania tak często, jak by się chciało.
20.04.2017 10:01 #Ewelina656
my korzystaliśmy z memento-mori-warszawa.pl bardzo nam pomogli w kwestii finansowej, organizacyjnej i wyszli na przeciw naszym wszelkim oczekiwanią
20.04.2017 20:57 #Jolanta80
Terra Levis http://www.terralevis.pl/ kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych. Nikt z pogrzebu się nie cieszy oczywiście, ale z dobrej i spokojnej jego organizacji już tak.
21.04.2017 09:28 #MartaAA
Czy organizując pogrzeb w terra levis można się zmieścić w kwocie zasiłku pogrzebowego?

43/2135 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie