Zniknęły ławki i śmietniki
22 maja 2009
Park Bródnowski działa już pełną parą. Majowe słońce zwabiło tu tłumy spacerowiczów. Niestety mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia.
Zielony labirynt w Warszawie? Mieszkańcy zadecydują
Jeden z mieszkańców zaproponował w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego zielony labirynt na Bródnie. Urzędnicy nie widzą przeciwwskazań. Czy mieszkańcy na to zagłosują?
- To nie nasza wina - informuje urząd dzielnicy Targówek. - Ławki zniknęły w związku z budową boiska. Inwestycją kieruje urząd miasta. Okolice boiska mają się zmienić. Po zakończeniu budowy staną tu nowe ławki i śmietniki - w tym również przy placu zabaw. Prace powinny być niebawem zakończone - mówi rzecznik dziel-nicy Rafał Lasota.
apc
.




































