Złote gody w Jabłonnie
9 lipca 2010
28 czerwca pałac w Jabłonnie gościł wyjątkowych gości - pary małżeńskie, które przeżyły ze sobą 50 lat!
Robotyka w Chotomowie - rosną nam młodzi inżynierowie
Zajęcia z robotyki przyciągają coraz większe rzesze małych wielbicieli klocków Lego, którzy konstruują z nich sterowane samochody i roboty.
Po nim, w podniosłym nastroju, pięć małżeńskich par odebrało z rąk wójt Olgi Muniak i kie-rowniczki Urzędu Stanu Cywilnego Barbary Kowalik pamiątkowe medale. Decyzję o ich przyznaniu podjął śp. Prezydent RP Lech Kaczyński. Uhonorowane pary to pań-stwo: Anna i Jan Modzelewscy, Barbara i Zygmunt Wądołowscy, Irena i Zygmunt Jaskulscy, Elżbieta i Jerzy Kozłowscy oraz Maria i Wojciech Pietrzykowscy. Wzru-szenie par udzieliło się także świadkom tej uroczystości, którzy nie szczędzili na-grodzonym słów uznania.
"Echo" dołącza się do gratulacji, życząc jubilatom diamentowych godów!
Jolanta Klajbor
.





































