REKLAMA
Waciaki, cz. 646
Waciaki, cz. 647
Kot w butach
Wynik
Kilka asów
Mogą pogrzebać
Farbowany lis
Do krwi ostatniej
Lep
Mównica
Immunitet
Waciaki, cz. 639
Waciaki, cz. 640
Waciaki, cz. 641
Waciaki, cz. 642
Waciaki, cz. 643
Waciaki, cz. 644
Wybory
Kuśnierz
Robin Hood
Mundurki
Urlop
Akumulatory
Waciaki, cz. 638
LINKI SPONSOROWANE
Nietypowa interwencja na Mokotowie. Strażnicy miejscy odprowadzili zagubionego białego pawia z powrotem do Łazienek Królewskich.
Podczas meczu piłkarskiego w Ursusie doszło do groźnego zdarzenia. Na pomoc natychmiast ruszył policjant, który prywatnie brał udział w spotkaniu.
Już 24 kwietnia w Domu Kultury Świt odbędzie się widowisko taneczno-wokalne "Mały Fiat Wielka Miłość". Spektakl zabierze widzów w pełną emocji podróż do świata włoskiej rodziny żyjącej w Polsce.
24 kwietnia w ratuszu odbędzie się spotkanie informacyjno-warsztatowe dotyczące budżetu obywatelskiego. Uczestnicy poznają zasady i otrzymają pomoc w przygotowaniu wniosków.
Już 25 kwietnia w Legionowie odbędą się bezpłatne warsztaty tworzenia krótkich form komiksowych. Zajęcia poprowadzi artystka wizualna Edyta Kranc.
Od 27 kwietnia pociągi wracają na trasę między Warszawą Wawer a Otwockiem. Ruch będzie jednak ograniczony, a pasażerów nadal wesprze komunikacja autobusowa.
Z okazji Światowego Dnia Książki po Warszawie pojedzie wyjątkowy tramwaj. W jego wnętrzu będzie można czytać, słuchać audiobooków i wymieniać się książkami.
Po zimowej przerwie w Warszawie wraca regularne sprzątanie ulic i torowisk. Prace będą prowadzone co najmniej raz w tygodniu aż do jesieni.
Już 25 kwietnia w Legionowie odbędzie się karaoke dla wszystkich chętnych. Organizatorzy zapraszają na wieczór pełen muzyki, humoru i dobrej zabawy - bez oceniania i stresu.
25 kwietnia w Warszawie odbędzie się piknik "Zdrowo-rowerowo". W programie atrakcje dla całych rodzin oraz egzaminy na kartę rowerową dla uczniów.
Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali kolejnego mężczyznę w sprawie oszustwa na 83-latce. Seniorka straciła niemal 100 tys. zł, przekazując pieniądze i biżuterię.
Funkcjonariusze KAS przejęli niemal 90 kg marihuany ukrytej w przesyłce z Kanady. Wartość narkotyków oszacowano na około 4,5 mln zł.