Zasadzka na Bródnie
17 czerwca 2005
Policjanci złapali kolejnego złodzieja samochodów na Bródnie. 34-letni Paweł O. został zatrzymany w swoim mieszkaniu na Bródnie.
Ponad milion dla Bródna w 2017 r.
Rozpoczynają się prace nad budżetem partycypacyjnym na rok 2017. Mieszkańcy Bródna będą mieć do dyspozycji aż 1,25 mln zł.
34-latek już wcześniej był zatrzymywany przez policjantów za podobne przestępstwa, a decyzją sądu odbywał kary więzienia. Na parkingu depozytowym zabezpieczono Chevroleta, należącego do Pawła O.
Teraz złodziej stanie ponownie przed sądem. Miejmy nadzieję, że tym razem posiedzi dłużej.
kch
.





































