Zaginęła 15-latka z Ostrołęki. Może przebywać w Warszawie
30 marca 2022
Funkcjonariusze z komendy miejskiej w Ostrołęce prowadzą poszukiwania Weroniki Pochmary.
Nastolatka ostatni raz była widziana w poniedziałek 28 marca w rejonie Poznańskiej w Ostrołęce.
Zaginęła 15-latka
- Z poczynionych ustaleń wynika, że nastolatka w chwili obecnej może przebywać na terenie Warszawy - informują śledczy.
Wszystkie osoby mające informacje na temat możliwego miejsca przebywania nastolatki proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704-14-24.
Tu bawił się Poniatowski. Niemoc ratusza poraża
XVIII-wieczne Elizeum to jeden z najbardziej tajemniczych, najciekawszych zabytków w Warszawie. Mógłby na siebie zarabiać, ale od ponad 30 lat w ratuszu nie ma woli politycznej.
(jr)
.









































