REKLAMA

Puls Warszawy

kronika policyjna

 

Zaginął 25-latek. Może przebywać w Warszawie

  9 lutego 2023

Zaginął 25-latek. Może przebywać w Warszawie
źródło: KSP

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionego Aliaksandra Osipaua, obywatela Białorusi ostatnio przebywającego w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. 25-latek ostatni raz z rodziną kontaktował się pod koniec grudnia 2022 roku. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Warszawy.

REKLAMA

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Aliaksandra Osipaua, obywatela Białorusi ostatnio przebywającego na terytorium Olsztyna.

Zaginął Aliaksandr Osipau

"25-latek pod koniec grudnia 2022 roku ostatni raz nawiązał kontakt z rodziną. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Warszawy. Aliaksandr Osipau jest szczupłej budowy ciała, ma 187 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie, oczy koloru niebieskiego" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

W momencie zaginięcia ubrany był w zieloną kurtkę, czarne spodnie i czarną czapkę. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego obywatela Białorusi bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia 25-latka, proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze (tel. 605-549-341).

(jok)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy