Zabawa jak co roku
23 listopada 2007
Tradycją stało się już, że bez względu na to czy urząd m.st. Warszawy urządza spotkanie sylwestrowe czy nie, Bemowo organizuje co roku własnego sylwestra. Tak też stanie się i w tym roku.
Hulajnogą na czerwonym świetle. Wypadek na rogu Powstańców i Człuchowskiej
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji wyjaśnili okoliczności kolizji, do której doszło na ul. Człuchowskiej w Warszawie. Kierujący hulajnogą elektryczną wjechał na przejazd rowerowy przy czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z toyotą, po czym obaj uczestnicy opuścili miejsce zdarzenia.
W ramach programu sylwes-trowego wystąpi Bartek Wrona oraz coverowy zespół Klimaty. Nowy Rok z pewnoś-cią zostanie przywitany pokazem sztucznych ogni. Ostateczna godzina rozpoczęcia imprezy oraz konkretny program artystyczny nie są jeszcze znane, ale i tak warto już zarezerwować sobie czas na ten wyjątkowy wieczór.
APC
.







































