REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0
Puls Warszawy

kronika policyjna »

 

Wielokrotnie tankował jaguara do pełna i odjeżdżał. Jest już w rękach policji

  27 stycznia 2022

alt='Wielokrotnie tankował jaguara do pełna i odjeżdżał. Jest już w rękach policji'
źródło: policja.pl

Dzielnicowi z Żoliborza ustalili sprawcę kradzieży paliwa, który od czerwca zeszłego roku do początku stycznia br. robił to na stacjach benzynowych na terenie dzielnicy.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

Do kradzieży paliwa na różnych stacjach dochodziło od czerwca zeszłego roku do stycznia br. Wszystko wskazywało na to, że związek z nimi może mieć ten sam mężczyzna. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Metro jeździ, na wyświetlaczach "ewakuacja". Urzędnicy nie widzą problemu Metro jeździ, na wyświetlaczach "ewakuacja". Urzędnicy nie widzą problemu Gdy ruch na linii metra zostaje wstrzymany, na stacjach panuje informacyjny chaos. Urzędnicy utrzymują, że wszystko jest w porządku, ale na dowód mamy zdjęcia.

Podjeżdżał, tankował i odjeżdżał nie płacąc

- Okazało się, że złodziej przez kolejne miesiące dokonał jeszcze 10 kradzieży - informuje podinspektor Elwira Kozłowska. Policjanci z żoliborskiego komisariatu ustalili, że sprawcą jest 36-letni mężczyzna. Potwierdziły to nagrania z kamer.

- Jego sposób działania zawsze był podobny. Tankował do pełna swojego jaguara i odjeżdżał - dodaje policjantka. Żoliborscy dzielnicowi kilka dni temu zatrzymali 36-latka i przewieźli go do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty za 11 kradzieży paliwa na kwotę prawie 3,8 tys. zł. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

(db)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

Komentarze (6)

# ormo

27.01.2022 19:23

Rozumiem że tankował swój samochód
a policji a ujęcie sprawcy trwało tylko PÓŁ roku BRAWO !!!

# Andy

27.01.2022 19:55

@ormo
Jak zamienisz tablice na takie z jakiegoś wraku z ulicy, nie masz nalepki na szybie, lub ja zasłonisz, to jak mają cie zidentyfikować? Do tego czapka z daszkiem, okulary i maseczka ana twarzy. Przecież policja nie ma bazy danych pojazdów wraz ze zdjęciami właścicieli. Jakby to był jakiś popularny model jak octawia czy passat to by pewnie nigdy nie ujeli.

# Gertyh

28.01.2022 00:05

To znany celebryta. Im się wydaje, że im wszystko wolno w tym lewackim mieście

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

# facio aligacio

30.01.2022 00:35

złodziei powinna obejmować odpowiedzialność zborowa. złapany złodziej całym majątkiem powinni spłacać wszystkie kradzieże.

# Kocur

30.01.2022 05:36

Nadzwyczajna kasta swojemu klakierowi z twittera krzywdy nie da zrobić, choćby zabił na pasach na czerwonym po koksie i nafcie.

# HUK

05.02.2022 15:17

Panie Kocur - historia okolicy zna takie przypadki . np. Konstancin ..

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0
więcej na forum

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni