REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Trendy w gadżetach reklamowych 2022

Trendy w gadżetach reklamowych 2022

Trendy w niemalże wszystkich branżach zmieniają się bardzo dynamicznie. Rozwój technologii oraz przyzwyczajenia konsumenckie także wpływają na to, po jakie torby reklamowe, gadżety, dodatki sięgniemy, by promować markę wśród klientów czy kontrahentów. Firmy w dalszym ciągu przykładają wagę do promocji, ponieważ jest to szansa na to, by utrzymać się na rynku. By tak się stało, należy trzymać rękę na pulsie oraz bardzo uważnie analizować zmiany. Być może najtańsze torby bawełniane, smycze czy kubki to już relikt przeszłości, który będzie swoistą antyreklamą i może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Oryginalne torby reklamowe torby z nadrukiem torby z logo

Niezależnie od tego czy prowadzimy firmę, organizujemy event czy też promujemy organizację w środowisku takie gadżety jak torby reklamowe z logo muszą być zawsze dopasowane i do klienta, i do panujących trendów. Odbiorcy tego typu giftów już się przyzwyczaili do tego, że na każdym kroku coś dostają, więc takie akcesoria kiepskiej jakości nie będą już robić wrażenia, a tym bardziej ludzie nie będą chcieli się z nimi pokazywać. Gadżety reklamowe, które spoczywają na dnie szuflady są chybioną inwestycją. Różnego rodzaju dodatki z logo firmy, hasłem czy też nazwą wydarzenia mają na celu to, by marka zagościła w świadomości klientów i kontrahentów na dłużej, kojarzyła się pozytywnie, była tym elementem, który chce się promować. I dlatego właśnie warto obecnie stawiać na oryginalne gifty, które będą dostosowane do odbiorcy. Niektórzy chętnie sięgną po reklamowe torby, dla osób zabieganych świetny może być nowoczesny kubek termiczny z logo, dla miłośnika technologii gadżety reklamowe do komputerów.

Czy torby reklamowe to dobry sposób na promocję?

Niezmiennie gadżety reklamowe z nadrukami to ważny element marketingu firmy, instytucji, organizacji pozarządowej. To z dalszym ciągu najprostszy i relatywnie najtańszy sposób, by zostać zapamiętanym. Z pewnością z atrakcyjnym nadrukiem torby bawełniane sprawią radość miłośnikom ekologicznych trendów. Dobre wrażenie na obdarowanym z pewnością zrobią funkcjonalne gadżety reklamowe takie jak powerbanki czy słuchawki bezprzewodowe. To prawdziwy przebój nie tylko w sklepach elektronicznych, ale również w marketingu. Poza tym warto stawiać na firmy z recyklingu czy materiałów biodegradowalnych, ponieważ będą one świadczyć o świadomości społecznej oraz odpowiedzialności. I dlatego właśnie lepiej wybrać torby papierowe niż produkty z tworzyw sztucznych, które są po prostu passe, a żadna firma nie chce być tak postrzegana.

Popularne torby bawełniane

Wiele firm, przygotowując gadżety reklamowe dla klientów, kontrahentów czy pracowników https://giftboxy.pl/prezenty-dla-pracownikow sięga po boxy prezentowe. To bardzo ciekawy trend w tym roku. W ten sposób można podziękować różnym osobom czy przygotować prezent z okazji świąt, jubileuszy czy też innych ważnych wydarzeń. Co istotne, ideą boxów jest ich zindywidualizowanie, czyli fakt, że dostosowuje się produkty do konkretnej osoby - jej potrzeb, zainteresowań, trybu życia. Jak widać, trendy w branży na 2022 będą wymagać od specjalistów od marketingu tego, aby pochylili się nad każdym klientem czy kontrahentem i dokładnie odpowiedzieli na jego oczekiwania, a nawet je wyprzedzili. W spersonalizowanych boxach znaleźć się mogą luksusowe alkohole, słodycze, naczynia do podawania, przygotowywania czy też przechowywania napojów, perfumy, świece, dodatki dekoracyjne czy też konkretny model torebki, który jest bardzo modny w danym sezonie. Tego typu detale muszą być elegancki zapakowane w pudełko reklamowe z nadrukiem. Tu może się pojawić logo twojej marki, jej nazwa. Ciekawym pomysłem jest także hasło reklamowe, idea marki, tytuł wydarzenia. W naszej ofercie znajdują się rozmaite propozycje, więc z pewnością znajdziesz te idealne do swoich potrzeb.

W jakie torby papierowe warto zainwestować?

Zwykłe torby mogą stać się bardzo oryginalnymi detalami, z którymi nasi klienci czy kontrahenci będą chcieli się pokazywać. To takie elementy, który jest przecież niezbędny na co dzień, w czasie zakupów, urlopów, wyjazdów, a moda na Eko sprawia, że chętniej sięgamy po torby bawełniane niż po foliówki. Jak widać, potencjał tej przestrzeni jest ogromny, bo atrakcyjny i modny nadruk może sprawić, że chętniej będziemy się pojawiać na ulicach miast i miasteczek oraz kurortów, a to przecież najlepsza promocja marki. Warto także inspiracji na ciekawe upominki reklamowe szukać w sieci, analizować trendy, przyzwyczajenia konsumenckie. Bo może się zdarzyć, że najlepszym gadżetem jest taki dodatek, który wcale z reklamą nie ma nic wspólnego, a jest świetnym miejscem do zrobienia nadruku i zaistnienia w świadomości społecznej. Tak też ewoluowała torba reklamowa, która przecież jest dodatkiem, bez którego nie ruszamy się z domu. Oprócz klasycznych pomysłów i marketingowych pewniaków znaleźć można oryginalne rozwiązania, które z pewnością sprawiać będą, że upominki będą świetnie dopasowane do grupy docelowej.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA