REKLAMA

Wola

inwestycje »

 

40-piętrowy wieżowiec pnie się w górę

  24 maja 2023

alt='40-piętrowy wieżowiec pnie się w górę'
materiały prasowe Ghelamco

Budowany u zbiegu ulic Towarowej i Grzybowskiej wieżowiec The Bridge przewyższył już sąsiadujące z nim przedwojenne kamienice przy ulicy Grzybowskiej i historyczny budynek wydawnictwa Bellona. Jest to największy budynek biurowy powstający w Warszawie.

REKLAMA

Na budowie 174-metrowego The Bridge wykonywane jest obecnie ósme piętro. Specjaliści z Ghelamco zakończyli już realizację podium wieżowca, montowane są hydrauliczne systemy szalunkowe trzonów.

The Bridge na Woli pnie się w górę

Równocześnie demontowane jest podparcie kondygnacji podium, dzięki czemu przechodnie będą mogli niedługo w pełni ujrzeć jego imponującą konstrukcję. Nowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego. Będzie młodszym bratem Skylinera Nowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego. Będzie młodszym bratem Skylinera
Jeszcze w tym roku w Warszawie rozpocznie się budowa kolejnego wieżowca. 130-metrowy Skyliner II powstanie przy stacji metra Rondo Daszyńskiego i będzie bardzo podobny do sąsiedniego Skylinera I. Wieżowiec zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski ma już pozwolenie na budowę.
Jej charakterystycznym elementem są mierzące 13 metrów słupy z betonu układające się w literę V, które staną się ozdobą wysokiego na trzy kondygnacje lobby. Jeszcze tego lata zaczną się prace nad elewacją biurowca, której model pokazowy można już oglądać przy placu Europejskim. Liczący 40 pięter wieżowiec połączony zostanie ze stojącą obok dawną siedzibą wydawnictwa Bellona, z którą dzielić będzie wspólne lobby.

Kup bilet

Najwyższy budynek biurowy w Warszawie

Powstający u zbiegu ulic Towarowej i Grzybowskiej wieżowiec posiadać będzie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i proekologiczne. Docelowo The Bridge ma być neutralny energetycznie i zasilany w 100% czystą energią dzięki farmom fotowoltaicznych dewelopera. Co ciekawe w The Bridge zastosowane będą też specjalne rozwiązania antypandemiczne, zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusów, m.in. wirusobójcze lampy UV w windach i centralach wentylacyjnych. Ponadto w obiekcie wdrożona zostanie nowatorska technologia pozwalająca na znaczące zminimalizowanie zużycia wody.

REKLAMA

Co jeszcze zaoferuje The Bridge?

The Bridge zaoferuje przyszłym użytkownikom łącznie 47 tys. m2 najwyższej klasy powierzchni biurowej, a na 40 piętrze wieżowca znajdzie się podniebny taras do wyłącznego użytku najemcy. Budynek wyposażony będzie w około 280 miejsc parkingowych, w tym z ładowarkami do samochodów elektrycznych, a także specjalny parking dla jednośladów elektrycznych z 31 punktami do ładowania. Rowerzyści dostaną do użytku prawie 150 miejsc na rowery oraz szatnie z natryskami. Planowany termin zakończenia budowy The Bridge to I kwartał 2025 roku.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (3)

# Tsktak

26.05.2023 08:55

Super!

# Boris455

27.07.2023 11:19

Cześć! Nie wiesz gdzie możesz kupić wagę dla małej firmy? Polecam Ci zwrócić się do https://vagar.pl/ w celu zakupu wagi dla biznesu. Sam zamawiałem u nich wagę elektroniczną do swojego sklepu i jestem bardzo zadowolony. Oferują wiele modeli odpowiednich dla różnych rodzajów działalności. Jakość towarów jest doskonała, a wszystkie wagi działają bez zarzutu. Ceny na stronie też są atrakcyjne i często mają promocje, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dostawa była szybka i dokładna

 Erneścio

31.07.2023 10:37

Widzę, że też cenzurujecie wpisy. Gdzie podziały się moje?
Jeśli tak, to ... wprost powiem : pie.. rdo..lcie się.
Logout na amen!

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe