Świńska grypa w Szpitalu Bródnowskim."Sytuacja pod kontrolą"
17 lutego 2016
W Szpitalu Bródnowskim odnotowano trzy przypadki zakażenia wirusem AH1N1. Szpital wprowadził środki ostrożności i zawiesił odwiedziny
- Te osoby trafiły do nas z zupełnie innymi schorzeniami.
Nowy Targówek rośnie. Już pół tysiąca mieszkań, będą kolejne
Firma Atal kontynuuje prace nad zabudową dawnego pola Państwowego Gospodarstwa Rolnego Bródno przy Wincentego.
Objawy były na tyle nietypowe, że lekarze zdecydowali się przeprowadzić badania pod kątem obecności wirusa AH1N. - mówi Piotr Gołaszewski, rzecznik prasowy Szpitala Bródnowskiego.
Szpital zawiesił odwiedziny na wszystkich oddziałów, poza wyjątkowymi przypadkami. Po Targówku rozeszła się plotka, że z powodu świńskiej grypy dwie osoby zmarły. Rzecznik dementuje;
- Nikt nie zmarł. Sytuacja jest całkowicie pod kontrolą.
W całej Warszawie zarejestrowano już 14 osób, zakażonych świńską grypą.
(wk)
.



































