Sprostowanie
27 sierpnia 2010
Informujemy, że do artykułu "Nikt nie chce poprzeć", który ukazał się w 9 (69) numerze "Echa Bemowa" z 28 maja 2010 r., wkradł się błąd.
(red)
.
Trzy lata po otwarciu wciąż czegoś brakuje
Choć mieszkańcy Bemowa niecierpliwie czekają na otwarcie kolejnych stacji metra, wciąż zgłaszają problemy na już działającej stacji Bemowo. Po trzech latach od jej otwarcia wciąż brakuje tam tablic informacyjnych, a kamienne ławy - choć nowoczesne - odstraszają zimnem. Czy coś się w tej sprawie zmieni?












































