Spaceruj i biegaj na Bielanach: we wtorki i czwartki
16 kwietnia 2014
W każdy wtorek i czwartek - aż do listopada - na Bielanach będzie okazja do uprawiania biegów i marszów nordyckich pod okiem doświadczonych instruktorów.
Jak wytresować pasażera? Absurd na Młocinach
To nie chodniki są dla ludzi, tylko ludzie dla chodników. Taki wniosek można wysnuć obserwując wejście do ostatniej stacji metra.
30 przy Podleśnej, przy wejściu do Lasku Bielańskiego, w czwartki - o 11.00. Zajęcia trwają godzinę i są bezpłatne, udział tylko dla osób pełnoletnich.
Zapraszamy!
(red)
.










































