REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

sport

 

Skrótem przez sport

  1 marca 2003

W kalendarzu imprez sportowych roi się od mistrzostw dzielnicy w wielu rozmaitych dyscyplinach. Oddzielnie będą mierzyć swoje siły i umiejętnosci uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

REKLAMA

Uczniowie podstawówek będą rozgrywali mecze mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa dzielnicy zaplanowano na 26 i 27 marca. Odbędą się na terenie Gimnazjum nr 3. Także w marcu mistrzostwa dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych w pływaniu. Zaanonsujmy także już teraz mistrzostwa w gimnastyce, które odbędą się w pierwszej dekadzie kwietnia na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.

Z kolei gimnazjalistów czekają mistrzostwa w siatkówce dziewcząt i chłopców. Zawody potrwają od 3 do 14 marca na terenie Gimnazjum nr 3.

W zakresie turniejów dzielnicowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kalendarz imprez sportowych o randze dzielnicowych jest szczególnie rozbudowany. Po mistrzostwach w piłce siatkowej dziecząt i chłopców, które odbyły się w styczniu, czeka nas sporo ciekawych imprez sportowych w marcu. Najpierw III Turniej Unihokeja "O Puchar Bielan". Wraz z początkiem marca rusza Bielańska Liga Ósemek w Piłce Nożnej. Potrwa do czerwca. Rozgrywki obejmują ligę I, II i III. Na przełomie marca i kwietnia turniej rugby "Bielany Cup". Z kolei 25 marca rozpocznie się Grand Prix Bielan w tenisie stołowym. To tylko niektóre z imprez wartych wymienia.

Odzielna kategoria to sport o charakterze rekreacyjnym. Tu warto zwrócić uwage przede wszystkim na XXIII Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, który potrwa od 8 marca do 27 kwietnia na terenie Szkoły Podstawowej nr 273. Oczywiście nie zapomniano o paniach. Analogiczny turniej z ich udziałem - III Warszawski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet potrwa od 10 do 18 kwietnia na terenie tej samej placówki.

aga

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA