Sklep pełen witamin
9 marca 2007
W szkole podstawowej w Nieporęcie uczniowie zamiast niezdrowych chipsów i batonów kupują w sklepiku szkolnym pełne witamin produkty.
Budżet obywatelski w Legionowie. Zobacz propozycje mieszkańców
Mieszkańcy Legionowa zdecydują, na co przeznaczone zostaną pieniądze z budżetu obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 11 września. Wśród propozycji znalazły się zarówno inwestycje sportowe i kulturalne, jak i projekty patriotyczne czy ekologiczne.
- Sklepik był dobrym pomysłem i sprawdził się na terenie szkoły, czego do-wiodły liczne prośby o wznowienie jego działalności - mówi Małgorzata Wieczorek.
Sklepik jest częścią programu profilaktyki i wychowania realizowanego w szko-le. Dla uczniów jest to nauka zdrowego stylu życia i przedsiębiorczości. Pieniądze ze sprzedaży zdrowych produktów są przeznaczane na potrzeby świetlicy szkolnej, organizowanie konkursów oraz, jak co roku, na paczki wielkanocne dla potrze-bujących dzieci.
oprac. mz
.











































