Rozpylił gaz w wolskiej szkole
7 października 2011
Pierwszy stopień do piekła - przysłowie tak określa ciekawość. Tomek z Woli już ten stopień pokonał.
Nowa ścieżka rowerowa i parki kieszonkowe wzdłuż Jana Pawła II
Zarząd Dróg Miejskich podpisał umowę na budowę drogi rowerowej wzdłuż alei Jana Pawła II, między rondem ONZ a aleją "Solidarności". W ramach inwestycji powstanie blisko kilometr nowej trasy i trzy parki kieszonkowe. Posadzonych zostanie niemal 100 nowych drzew.
Ponieważ jednak niebezpieczeństwo zaistniało, trzeba było znaleźć dowcipnisia. I znaleziono - gaz w szkole rozpylił czternastoletni Tomek. Z rozbrajającą szczerością przyznał, że psikał gazem na korytarzu, bo chciał zobaczyć, jak koledzy i koleżanki uciekają.
Teraz w ramach dodatkowej atrakcji zobaczy, jak wygląda sąd od strony oskarżonego, bo policjanci postawili mu zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.
Tomku drogi - Fulik szczerze Ci współczuje. A jeśli chcesz jeszcze raz zobaczyć, jak uciekają koledzy i koleżanki, rozpylaj jakiś dezodorant produkcji rosyjskiej. Też śmierdzi, a pod paragraf nie podlega.
TW Fulik
na podstawie informacji policji









































