Rowerem przez Afrykę na Bemowie
22 maja 2012
Kto powiedział, że Bemowo nie może być Afryką, którą można pokonać rowerem?
Bemowo: sypnie ścieżkami dla rowerów
Jeszcze w tym roku powstaną ścieżki rowerowe przy ul. Powstańców Śląskich, Górczewskiej i Nowolazurowej. - W listopadzie ubiegłego roku podjęliśmy decyzję o rozbudowie sieci ścieżek w całej Warszawie - informuje Łukasz Puchalski, pełnomocnik prezydent miasta do spraw rowerów.
Gra rozpocznie się 27 maja o 10.00 w amfiteatrze w Parku Górczewska. Każdy patrol dostanie mapę, paszport umożliwiający przemieszczanie się między krajami i... w drogę! Podczas podróży należy odwiedzić jak najwięcej krajów i stawić czoła przygodom, które mogą czyhać na rowerzystę na rozległym kontynencie.
Rejestracja uczestników na stronie internetowej www.welocypedy.pl.
Start i koniec w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska. Udział bezpłatny.
Zapraszamy!
(wt)
.












































