Rowerem po lasach
12 maja 2006
Na III Bielański Rajd Rowerowy szlakami Kampinosu zaprasza Bielański Ośrodek Kultury. Start z Bielan w sobotę 13 maja o 10.00.
Metro nie kursuje na Młociny. "Pozostawiony bagaż"
Dziś (czwartek 19 stycznia) o godz. 14:55 Metro Warszawskie poinformowało o problemach na stacji Młociny. Pociągi kursują tylko między Kabatami a Słodowcem. Uruchomiono zastępcze połączenie autobusowe.
Powrót do Warszawy w niedzielę ok 18.00. Wa-runki uczestnictwa to tylko odpowiedni rower oraz zadowalająca kondycja. Liczba uczestników do 20 osób. Opłata wynosi 60 zł i obejmuje nocleg, kolację i śniadanie, ubezpieczenie, przewóz bagażu i niespodzianki. Więcej informacji udziela Łukasz Kula-Orłowski pod tel. 0603-966-976.
* * *
Także 13 maja spod urzędu miasta w Łomiankach wyruszą rowery w stronę lasów. Pod hasłem "Propagując zdrowy styl życia, poznajemy piękno Puszczy Kampi-noskiej" na jednodniowy rajd zaprasza i informacji udziela Mariusz Borowiec, tel. 022 751-11-43 lub 0607-230-736.Zbiórka planowana jest o godz. 9.00 przed urzędem miasta (ul. Warszawska 115), przyjazd na Uroczysko "Opaleń" ok. godz. 12.00. Tam zawody sportowe, konkursy, piknik rodzinny, grochówka, pogadanki prowadzone przez członków PCK, wręczenie nagród. Powrót do Łomianek planowany jest ok. godz. 17.00. Organizator nie ubezpiecza uczestników rajdu, a osoby niepełnoletnie mogą jechać tylko pod opieką osób dorosłych.
zinte
.










































