REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Bemowo

Apartamenty z widokiem na ekspresówkę

 

Rosną nowe bloki - z widokiem na S8 i pola cebuli

  18 czerwca 2015

alt='Rosną nowe bloki - z widokiem na S8 i pola cebuli'

Kolejna inwestycja na Bemowie. Przy ulicy Narwik powstaje nowy blok. Jest to budynek, który stanął dokładnie na granicy między Warszawą a wsią Blizne Łaszczyńskiego. Widok z okien nie będzie ciekawy, jednak cena za m2 może przyciągnąć chętnych do zakupu mieszkania.

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0
Osiedle "Nowe Bemowo" (co za absurd - to Górce a nie odległe o dobrych parę kilometrów Nowe Bemowo) powstaje na samym końcu ulicy Narwik, na ostatniej działce w obrębie Warszawy. Granicę między miejscowościami łatwo zobaczyć - wyznacza ją urywający się asfalt jezdni. Gruntowa droga prowadząca do rowu melioracyjnego wzdłuż trasy S8 to leżąca we wsi Blizne Łaszczyńskiego ulica Graniczna z jednym, opuszczonym domkiem o adresie Graniczna 4. Progi na Kaliskiego? "Wiele samochodów rozwija nadmierną prędkość" Progi zwalniające na kolejnej ulicy? Radne Ewa Przychodzień-Schmidt i Magdalena Gogol zaproponowały władzom dzielnicy instalację progów zwalniających na jednej z głównych ulic osiedla Boernerowo.

Bloki są ładne, trzypiętrowe. Mają bielutkie elewacje. Interesująca jest także cena za metr kwadratowy mieszkania: jest to "zaledwie" 5800 złotych. Tymczasem od zachodniej strony widok z okien nie będzie porażający. Oczom mieszkańców ukażą się powiem pola cebuli oraz trasa ekspresowa S8, wraz z wjazdami na dwa węzły drogowe: Lazurowa i Warszawska. Coś za coś...

Przemysław Burkiewicz

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Komentarze (2)

# Cebula

21.06.2015 07:41

Szkoda ,że nie napisałeś o tym ,że w planach Nowo-Lazurowej(II etap inwestycji) przy ulicy Narwik powstanie przejście podziemne bez wind i...7 pasów ruchu!

# tia

05.07.2015 20:21

Współczuje mieszkańcom tego osiedla... zamiast patrzeć na sąsiada to będą patrzyli na pole... Koszmar...
więcej na forum

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 1bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

bck klub przygód 2026 3bck klub przygód 2026 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA