REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zdrowie

Punkt szczepień powszechnych powstanie przy Strumykowej
REKLAMA

Punkt szczepień powszechnych powstanie przy Strumykowej

W połowie maja w Białołęckim Ośrodku Sportu ruszą masowe szczepienia na covid-19.

REKLAMA

Jak zapowiada warszawski ratusz, jeden z czterech w Warszawie punktów "szczepień powszechnych" zostanie otwarty w Białołęckim Ośrodku Sportu przy Strumykowej 21 na Nowodworach.REKLAMA

Szczepienia na Białołęce

Według planów samorządu w czterech punktach będzie można szczepić prawie 9 tys. osób dziennie, pod warunkiem, że do Warszawy dotrze odpowiednia liczba szczepionek.

W ramach przygotowań do programu "szczepień powszechnych" została już uruchomiona strona warszawaszczepi.pl. Mieszkańcy mogą na niej znaleźć informacje o programie szczepień, zarejestrować się w centralnym rejestrze na szczepienie czy pobrać gotowy do wydrukowania kwestionariusz kwalifikujący do szczepienia.REKLAMA

Szukają medyków

- Co ważne, za pośrednictwem strony warszawaszczepi.pl rekrutujemy również personel medyczny do miejskich punktów szczepień. Dotychczas otrzymaliśmy prawie 700 aplikacji - mówi prezydent Rafał Trzaskowski.

Wiceprezydent Renata Kaznowska dodaje, że dzięki niezbędnemu personelowi i obiecanym przez rząd wielomilionowym dostawom szczepionek Warszawa będzie szczepić więcej mieszkańców również w puntach szczepień, które już działają w miejskich przychodniach.

(dg)REKLAMA


  • Poleć
  • Polub Tu Białołęka
  • Udostępnij

23.04.2021 17:33 #Nonono
Nie dla kortów na Światowida nie dla boiska na Światowida!!zabrać to sobie do prywatnych ogrodów dyrektorów tegoż ośrodka
23.04.2021 17:35 #Qwerty
A wilczki i agape to do ogrodu Kamila wilka prezesa stowarzyszenia które zbiera kasę od rodziców żeby bombelki były piłkarzami ale bombelki się nie nadają bo on żadnej selekcji nie robi.....
23.04.2021 18:34 #Zabrać korty ze swiatowida
A Pan Kuczborski i z Panem Poddebniakiem czyli dytektorstwo/szefostwo dopilnuje tego? Bo to co zrobili dając korty i boiska na Światowida 56 robiąc piekło na ziemi mieszkańcom? Nikt pod oknami nie ma boisk nikt pod oknami nie ma kortów. Panowie sami mieszkają w domach z ogrodami, ktoś chce tylko zarabiać na chleb a krzyki i odgłosy piłki dobiegające z ośrodka na Światowida 56 po prostu to uniemożliwiają może ktoś też by chciał dorobić się takiego domu albo przynajmniej mieszkania, albo po ludzku zarabiać na chleb w normalnych i godziwych warunkach. Polecam Panom dyrektorom zorganizowac sobie takie boiska i takie korty państwowo w swoich ogrodach i wpuszczać tam ludzi od 6 do 22 od poniedziałku do niedzieli plus święta roczne obowiazkowo
23.04.2021 20:14 #ZabierzPantenBOS
PANIE KUCZBORSKI ZABIERZ PAN TE DRACE SIĘ DZIECIAKI I CZWÓRKE Z KORTÓW. PANIE KUCZBORSKI MY CHCEMY CISZY PANIE KUCZBORSKI NIE CHCEMY TAKIEGO ŻYCIA JAKIE PAN NAM zgodowal, zbieraj Panie ich wszystkich do środka lbo do Pana ogrodu, żeby nie było jednego wolnego popołudnia nawet pan Kuczborski to wszystko nawyrabial. PANIE KUCZBORSKI ZABIERAJ PAN PROSZĘ TYCH WILKÓW AGAPE I TENISISTÓW Z BOŻE ŁASKI DO SIEBIE DO OGRODU I TEN KOSZ I TA SIATKÓWKE ZBIERAJ JE PAN DO SIEBIE I SIĘ Z NIMI MECZ MY CHCEMY NORMALNEGO ŻYCIA MY CHCEMY CISZY. CO PAN NAWYRABIAL WOGOLE JK PAN TQK MÓGŁ?
23.04.2021 20:27 #Proszę Zabierzcie ten bos
Panie Dyrektorze my błagamy o ciszę my błagamy o wolne popołudnia my błagamy o ciszę my blgamy o przeniesienie tego bosa my chcemy normalnie pracować w sobotę ludzie też pracują. Ja już nawet nie wiem co to cisza, ja tęsknię z cisza j tęsknię z NORMLNYM życiem bez boisk, ja chce odpocząć ja chce zarabiać n chleb w godnych warunkach ja chce mieć spokój ja chce mieć ciszę. Panie Dyrektorze proszę o zlikwidowanie kortów. My nie wiemy już co to cisza, my nie mamy ciszy na codzień, my już nie wytrzymywujemy, my chcemy spokoju i godnych warunków. Płacimy normalnie za czynsz dużo więcej niż inni, normalnie chcemy godnie żyć a nie żyć i mieszkać na boisku. PANIE DYREKTORZE PN MA DOM Z OGRODEM NAM CHOCIAŻ ZAPEWNIJ PAN GODNE WARUNKI I CISZĘ CZY TO AZ TAK DUŻO?????!!!!
24.04.2021 10:54 drugastrona
Chcecie ciszy - wyprowadźcie się na wieś. Albo przynajmniej tam, gdzie w pobliżu nie ma boiska (czyli praktycznie wszędzie).
24.04.2021 14:51 #Hsfsuwjwv
drugastrona napisał 24.04.2021 10:54

Chcecie ciszy - wyprowadźcie się na wieś. Albo przynajmniej tam, gdzie w pobliżu nie ma boiska (czyli praktycznie wszędzie).
Proponuję żebyś sam wyprowadzić się na wieś z takim tokiem rozumowania. Nikt nie będzie się przeoprowadzl bo jakies g**no powstało. Bloki były pierwsze nikt nie ma kortów pod oknami i nie powinno ich tutaj być tak jest prawda
24.04.2021 14:52 #Bfyfdt
drugastrona napisał 24.04.2021 10:54

Chcecie ciszy - wyprowadźcie się na wieś. Albo przynajmniej tam, gdzie w pobliżu nie ma boiska (czyli praktycznie wszędzie).
O widzę że ktoś zauważył że nigdzie nie ma boiska i kortów? A więc i tu ich nie powinno być taka jest prawda
25.04.2021 06:16 #gocha
drugastrona napisał 24.04.2021 10:54

Chcecie ciszy - wyprowadźcie się na wieś. Albo przynajmniej tam, gdzie w pobliżu nie ma boiska (czyli praktycznie wszędzie).
Wróćta skund przyjechaliśta.
26.04.2021 09:09 #Sąsiad z BOS.
Nie wiem dlaczego i skąd są tak negatywne komentarze? Białołęcki Ośrodek Sportu to miejsce do uprawiania sportu, czyli tętniące życiem aktywności fizycznej. Mnie cieszy widok młodych ludzi uprawiających sport, zdecydowanie lepsze to niż siedzenie w domu przed komputerem, czy konsolą.
Na logikę. Oby więcej takich obiektów jak BOS powstało w naszej dzielnicy, gdyż zapotrzebowanie jest ogromne.
#TakDlaSportu
REKLAMA
26.04.2021 09:16 #Mariusz
Ktoś kto pisze: NIE DLA BOISK, NIE DLA KORTÓW - to niech weźmie długi rozbieg i strzeli głową w ścianę :)
Widać ludziom długie siedzenie w domu odbiło się na psychice...
26.04.2021 09:42 #Ryba
drugastrona napisał 24.04.2021 10:54

Chcecie ciszy - wyprowadźcie się na wieś. Albo przynajmniej tam, gdzie w pobliżu nie ma boiska (czyli praktycznie wszędzie).
I kto to napisał? Gość, który jakiś czas temu na tym forum pisał, że "po jego trupie" wybudują istniejącą w planach (!) ulicę, bo przebiegałaby obok jego blokowiska.... To może na Marsa, bo na wsiach ulice też bywają. Co za paskudny Kali!
26.04.2021 10:43 #DSG
BOS to jeden z lepiej zarządzających ośrodków obiektami sportowymi w Warszawie. Udostępnia swoje obiekty mieszkańcom co powinno tylko uszczęśliwiać wszystkich, ale wiadomo żyjemy w Polsce gdzie wszystko wszystkim przeszkadza i nagle Pan i Pani Kowalscy muszą płakać na różnych forach bo ktoś im sport uprawia przed oknem. Ale jak Sebek z Karyna stoją pod klatka i plują na lewo i prawo to słowa nie powiedzą bo się boją zwrócić uwagę dzieciakom na żywo więc wylewa swoje żale na forach i stwarza fikcyjne rewolucje. Ludzie nikt wam po nocach ani o 6 rano nie gra i jakbyście byli bardziej empatyczni to może Pan Bóg w którego tak wierzycie pozwoli wan żyć dłużej w pełnej pogodzie ducha.
26.04.2021 11:11 #Kamaaa
To niesamowite ile w ludziach jest jadu. Na szczęście patrząc na sposób, poziom wypowiedzi i popełniane błędy łatwo można stwierdzić, ze te negatywne komentarze dodaje jedna niezbyt wykształcona osoba, której sport kojarzy się się z zawodami w jedzeniu pizzy przed TV, a piłka z lukrowanym pączkiem. Na szczęście zalety ośrodka widać gołym okiem po tym jak swietnie prosperuje i jaką rzesze ludzi ściąga na swe obiekty, a o to właśnie chodzi. Tym bardziej w tych trudnych czasach gdzie próbują nas pozamykać w domach. Sport to zdrowie i powinniśmy to doceniać, ze my i nasze dzieci mają gdzie wylewać krople potu zamiast przechylać kolejne piwko ppd sklepem..
26.04.2021 13:05 #Ryba
#Kamaaa napisał(a) 26.04.2021 11:11

Na szczęście zalety ośrodka widać gołym okiem po tym jak swietnie prosperuje i jaką rzesze ludzi ściąga na swe obiekty, a o to właśnie chodzi.
Płytkie myślenie. W ten sposób każda autostrada przed Twym oknem byłaby uzasadniona, co udowadniałby mknący strumień samochodów, smród spalin i hałas. To nie o to chodzi, że ludzie są przeciwko sportowi, a za piwkiem. Fałszywa teza. Problem jest taki, że niegdyś boisk, marnej jakości, to prawda (bieda była), budowano wiele. Praktycznie każda mała społeczność lokalna miała swoje. A ponieważ boisk było wiele, to ruch na nich był umiarkowany, do zniesienia nawet przez najbliższych sąsiadów i generalnie korzystały z nich osoby (dzieci, dorośli) z najbliższego sąsiedztwa. Dzisiaj zagęszczenie takich osiedlowych miejsc do "kopania piłki" itp. jest znacznie mniejsze (grunt jest w cenie!), natomiast są to kompleksy boisk, z których docelowo mają korzystać mieszkańcy całych osiedli i nie tylko. Stąd, gdy ktoś ma pecha i mieszka przy takim rozbudowanym w międzyczasie kompleksie to rzeczywiście można mu współczuć... Jak widać medal ma drugą stronę. Radzę na przyszłość zamiast potępiać ludzi spojrzeć na sprawę również z innej perspektywy.
27.04.2021 14:23 #Vvv
#Qwerty napisał(a) 23.04.2021 17:35

A wilczki i agape to do ogrodu Kamila wilka prezesa stowarzyszenia które zbiera kasę od rodziców żeby bombelki były piłkarzami ale bombelki się nie nadają bo on żadnej selekcji nie robi.....
Jaki to ma związek ze szczepieniami? Akademie piłkarskie szczepią?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

komentarz: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

więcejREKLAMA
REKLAMA


więcej


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA