REKLAMA

Puls Warszawy

kronika policyjna

 

Policja zatrzymała pseudokibiców. Atakowali obok stadionu Polonii

  11 sierpnia 2023

Policja zatrzymała pseudokibiców. Atakowali obok stadionu Polonii
źródło: KSP

Trzech pseudokibiców zostało zatrzymanych za napaść na trójkę kibiców w okolicy stadionu warszawskiej Polonii. Mężczyźni zaatakowali poszkodowanych i zabrali im szaliki jednego z klubów piłkarskich.

REKLAMA

Jak podaje policja do zdarzenia doszło po jednym z meczów. Pseudokibice jednej z drużyn rozgrywających spotkanie zaatakowali gazem pieprzowym kibiców drużyny przeciwnej a po szarpaninie wyrwali jednemu z nich szalik z emblematami klubu piłkarskiego. Wszystko wydarzyło się na ul. Czy chcesz bezpłatnej komunikacji? Czy chcesz bezpłatnej komunikacji?
Zakorkowane ulice, brak parkingów, smog - to bolączki wielu miast w kraju. Są jednak już takie, w których bezpłatna komunikacja publiczna rozwiązuje odwieczne problemy mieszkańców. Najlepszym przykładem, że "da się" są Lubin, Bełchatów oraz Kalisz i ich wzorem Bezpartyjni Samorządowcy chcą w całej Polsce wprowadzić darmową komunikację.
Stawki.

Zaatakowani przy warszawskiej Polonii

Do kolejnego rozboju z udziałem agresywnych napastników doszło na ul. Inflanckiej. Tutaj 22-latek podszedł do małżeństwa i groźbami zmusił pokrzywdzonych do oddania trzech szalików, również z emblematami klubu piłkarskiego, którego są kibicami. 20-latek został zatrzymany zaraz po zdarzeniu. Tożsamość 22-latka została ustalona przez stołecznych policjantów kilka dni później. Jako ostatni w ręce policjantów trafił 21-latek. Wszyscy w prokuraturze usłyszeli zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu rozboju. Sąd, przychylając się do wniosku prokuratora, aresztował 20 i 22-latka na trzy miesiące. 21-latek został objęty policyjnym dozorem.

(jr)

.
 

Komentarze (7)

# Paweł

13.08.2023 01:39

A może autor tekstu zdobyłby się na odrobinę ODWAGI i RZETELNOŚCI DZIENNIKARSKIEJ i zamiast pisać miałkie i nic nie znaczące eufemizmy napisał PRAWDĘ tzn. pseudokibice a właściwie bandyci z LEGII po raz kolejny w sposób łajdacki zaatakowali kibiców POLONII? !!!
Czy autor tekstu tak bardzo boi się PRAWDY, że aż musi operować formami bezosobowymi nie wymieniając nazw obu warszawskich klubów a tym samym nie odróżniając sprawców napadów od napadniętych?
A może autor artykułu boi się BANDYTÓW z LEGII, którzy mogliby też jego zaatakować tak jak mają w zwyczaju atakować kibiców Polonii ??

# nnn

13.08.2023 12:35

Redaktor nie może inaczej napisać, bo być może sąd ich uniewinni i co wtedy? Ostatnio wyroki w sprawach o pobicie zależą od tego komu kibicuje sędzia.

# Paweł

15.08.2023 21:19

Jak ktoś trzęsie portkami i zamiast pisać prawdę o tym co się wydarzyło zastanawia się co na ten temat kiedyś powie sąd to niech zmieni pracę, bo nie mając za grosz odwagi i charakteru nie da się wykonywać rzetelnie dziennikarskiej roboty.

REKLAMA

# nnn

16.08.2023 09:06

Trzeba odróżniać odwagę od próby samobójczej. Jak jesteś taki odważny to idź w szaliku Polonii na stadion Legii. Chyba nie trzęsiesz portkami?

# safdsgfdfg

16.08.2023 10:27

#nnn napisał(a) 16.08.2023 09:06
Trzeba odróżniać odwagę od próby samobójczej. Jak jesteś taki odważny to idź w szaliku Polonii na stadion Legii. Chyba nie trzęsiesz portkami?
Tępaku, oni wracali w szalikach Polonii obok stadionu Polonii, a bydło z legii się na nich zaczaiło i nawet nie była to walka tylko chamskie frajerskie pobicie z tzw partyzanta. Dno

# bobik

24.08.2023 13:13

do #Paweł
Jest jeszcze jedna strona tego medalu. Być może dziennikarz nie wiedział (bo może nie miał pełnej wiedzy odnośnie tego zajścia), kto zaatakował kibiców wracających z meczu Polonii? Dlaczego "z góry" miał wydawać osąd, że to pseudokibice Legii? Czy tylko Legia nienawidzi Polonii? Wpierw pomyśl, zamiast wydawać osądy...

REKLAMA

# Paweł

24.08.2023 22:58

Bobik, Ty chyba Warszawę znasz tylko z pocztówek skoro piszesz takie bzdury..
A niby kto jeszcze w Warszawie nienawidzi Polonii oprócz Legii??
Wisła Kraków czy może Zagłębie Sosnowiec..??
No i ten twój tekst: "może dziennikarz nie wiedział..."
JPRDL.. No przecież dziennikarz z definicji jest od tego, żeby się dowiedzieć jak sprawa wyglądała, żeby ustalić fakty a potem rzetelnie je opisać! Jak mu się nie chce tyłka zza biurka ruszyć i się dowiedzieć CO dokładnie się wydarzyło i KTO za to odpowiada to niech się weźmie do zamiatania ulic a nie do pisania.
więcej na forum

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA