Piąta Cecyliada
23 listopada 2007
Fundacja AVE zaprasza na V Cecyliadę, czyli muzyczne obchody wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki liturgicznej.
Obiecane przed referendum. Sześć nowych siłowni na Białołęce
Nowe siłownie plenerowe stanęły na Białołęce. To efekt realizacji obietnic złożonych podczas kampanii referendalnej, kiedy mieszkańcy wybierali lokalizacje dla nowych siłowni w całym mieście.
Przepraszamy.
Będzie nie tylko muzyka poważna! Oprócz Avetek wystąpią także m.in. dzie-ciaki ze scholi parafii św. Łukasza na Tarchominie oraz ponad setka młodych ludzi z Białołęki, przygotowujących się w tym roku do sakramentu bierzmowania w koście-le w Płudach, którzy z tej okazji stworzyli zespół wokalny!
Z okazji jubileuszu przeglądu organizatorzy zapowiadają smaczne i niesamowi-te niespodzianki! Wstęp wolny.
zinte
.


































