REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

obyczaje

 

Paczkomaty na Jelonkach pod ostrzałem... jaj. "Nikt normalny tego nie robi"

  21 kwietnia 2022

Paczkomaty na Jelonkach pod ostrzałem... jaj. "Nikt normalny tego nie robi"
Paczkomat przy Sucharskiego 7 tuż po, i tydzień po bombardowaniu kurzymi jajami, fot. czytelniczki

W ostatnim czasie ktoś przeprowadza regularne ataki, zazwyczaj polegające na obrzucaniu jajkami paczkomatów. Podczas gdy InPost "weryfikuje" takie zdarzenia, mieszkańcy już teraz wskazują winnych.

REKLAMA

- Paczkomat przy Sucharskiego 7. To nie pierwszy raz. Nikt normalny tego nie robi.

Co jest z tymi ludźmi? - dziwi się jedna z mieszkanek Jelonek, dołączając do facebookowego wpisu zdjęcie dotykowego ekranu paczkomatu obrzuconego jajkami. Do zdarzenia musiało dojść 14 kwietnia. Ekran wyglądał tak, że nikt nie byłby w stanie z niego skorzystać.

REKLAMA

Chcą weryfikować zdarzenie

Mieszkanka Jelonek szybko sprawę zgłosiła firmie InPost i otrzymała zapewnienie, że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu z prośbą o weryfikację. Operator paczkomatu przeprasza także za "niedogodności". Choć od zgłoszenia minął tydzień, nikt z firmy nie zjawił się na miejscu, aby chociażby usunąć rozmazane jajko z ekranu. Użytkownicy paczkomatów doskonale wiedzą, że przez aplikację nie da się załatwić wszystkiego, a brak ekranu to duże utrudnienie

Jak dowiadujemy się od mieszkańców Jelonek, w ostatnim czasie nie tylko ten paczkomat jest celem ataków przy pomocy kurzych jaj. Problem ponoć dotyczy też paczkomatów przy Czumy i Wyki. Ten pierwszy też został "zbombardowany" jajami. Drugi odniósł poważniejsze obrażenia.

REKLAMA

Paczkomaty budzą agresję?

- Paczkomat przy ul. Wyki ktoś celowo niszczy. Najpierw wyrwano całe drzwi z ramą i wepchnięto do środka, a po miesiącu potłuczono nową szybę nowych drzwi i wyrwano listwy. Uszkodzony paczkomat zostaje wtedy wyłączony przez InPost - komentuje mieszkaniec Jelonek.

W mediach społecznościowych mieszkańcy spekulują, że paczkomaty niszczą ich sąsiedzi, którym rzekomo przeszkadza odgłos zamykanych drzwiczek. Podejrzewani są także... seniorzy, oskarżani o to, że "wszystko im przeszkadza".

(db)

.
 

Komentarze (4)

# nnn

21.04.2022 19:14

Ktoś ma jaja. W nadmiarze.

# Asa

22.04.2022 00:12

Paczkomaty stawia się bez ładu w miejscach gdzie kurierom ciężko dojechać i tak niszczą zieleń i infrastrukturę. Jeśli firma pozostaje głucha na wołania ludzi to zaczyna się partyzantka - i dobrze.

# listek

22.04.2022 14:54

Fakt, że miejsce umieszczenia np. paczkomatu na Sucharskiego 7 jest wymyślone przez kogoś... hm... bez rozumu i wyobraźni. Tam faktycznie ciężko jest zatrzymać i rozładować samochód dostawczy, a i dojście bywa kłopotliwe (zwłaszcza po deszczu). Z drugiej jednak strony, smarowanie ekranów jajami to jeszcze bardziej pomysł idioty...

REKLAMA

# BLANK ATM CARD

30.04.2022 18:56

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735
I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(dwchzone@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.
You can also contact them for the service below
* Western Union/MoneyGram Transfer Hack
* Bank Transfer Hack
* PayPal / Skrill Transfer Hack
* Crypto Mining Hack
* CashApp Transfer Hack
Email: dwchzone@gmail.com
Text & Call or WhatsApp: +18033921735
Visit: https://darkwebcycberhackers.com
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA