Nowy plac zabaw w Falenicy już otwarty!
26 sierpnia 2014
Przy ulicy Frenkla otwarto pod koniec sierpnia nowy plac zabaw. Przy okazji zagospodarowano też okolicę.
Absurdy historii: metro do Falenicy
W latach 70-tych zakładano, że do Falenicy kursować będzie metro. Nie miało to najmniejszego sensu.
W okolicy zaś zmodernizowano chodniki, powstał też parking z 60 miejscami dla samochodów. W najbliższym czasie ma zostać zamontowany monitoring placu zabaw.
AUT>(red).









































