REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0
Białołęka

inwestycje »

 

Nowy McDonald's na Modlińskiej

  11 listopada 2011

alt='Nowy McDonald's na Modlińskiej'

W przyszłym roku u zbiegu ulic Klasyków i Modlińskiej zostanie otwarty McDonald's. Będzie to budynek wolno stojący.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0
Choć na razie przedstawiciele amerykańskiego koncernu są bardzo powściągliwi w udzielaniu informacji na temat inwestycji, wiadomo już, że wykupiono działkę pod urządzenie kolejnej restauracji tej marki w stolicy.

- Inwestycja planowana jest na 2012 rok, znajdzie się tu na pewno McDrive połączony z opcją kawiarnianą oraz kącik rekreacyjno-sportowy - mówi Eliza Kazubek, rzeczniczka McDonald's Polska.

Szczegóły inwestycji firma przedstawi w styczniu. Metro czy tramwaj na wschodnią Białołękę? Co dalej? Metro czy tramwaj na wschodnią Białołękę? Co dalej? Trzy miesiące temu, w uchwałach rady i zarządu dzielnicy, wnioskowaliśmy o przeniesienie końcowej stacji II linii metra z Bródna do wschodnich obszarów naszej dzielnicy, zwanych Zieloną Białołęką. W tej jednej z najszybciej rozbudowujących się części miasta, mieszka obecnie ok. 40 tys. osób. W ocenie planistów, w przyszłości osiedli się tu od 100 do 200 tys. mieszkańców. Jednym z najważniejszych zadań jest więc przygotowanie optymalnego połączenia komunikacją publiczną z pozostałymi rejonami Warszawy. W całej Polsce jest obecnie 275 restauracji tej marki. I ciągle powstają kolejne.

as

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

Komentarze (5)

 czarek19787

17.03.2015 06:49

Coś nie budują a minęło już tyle czasu

 emillka

22.03.2015 15:58

Ja nie wiem jak można się ekscytować tymi lokalami. Przecież to śmieciowe jedzenie, knajpy naprawdę kiepskiej jakości, fura chemii i cholesterolu, zero witamin i minerałów. Co gorsza, większość z nas jeszcze chętnie dzieci tam zabiera

 czarek19787

22.03.2015 19:39

A ja lubię tam zajadać oby jak najszybciej tam powstał będzie wielka wyżerka miam miam.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

# samsung300

14.04.2015 22:34

nie budują ,bo okazało się,że działka nie ma podłączenia do kanalizacji

# mcdvd

19.11.2015 21:51

zaczeli 2015 rok
więcej na forum

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA