Nowy McDonald's na Modlińskiej
11 listopada 2011
W przyszłym roku u zbiegu ulic Klasyków i Modlińskiej zostanie otwarty McDonald's. Będzie to budynek wolno stojący.
- Inwestycja planowana jest na 2012 rok, znajdzie się tu na pewno McDrive połączony z opcją kawiarnianą oraz kącik rekreacyjno-sportowy - mówi Eliza Kazubek, rzeczniczka McDonald's Polska.
Szczegóły inwestycji firma przedstawi w styczniu.
Metro czy tramwaj na wschodnią Białołękę? Co dalej?
Trzy miesiące temu, w uchwałach rady i zarządu dzielnicy, wnioskowaliśmy o przeniesienie końcowej stacji II linii metra z Bródna do wschodnich obszarów naszej dzielnicy, zwanych Zieloną Białołęką. W tej jednej z najszybciej rozbudowujących się części miasta, mieszka obecnie ok. 40 tys. osób. W ocenie planistów, w przyszłości osiedli się tu od 100 do 200 tys. mieszkańców. Jednym z najważniejszych zadań jest więc przygotowanie optymalnego połączenia komunikacją publiczną z pozostałymi rejonami Warszawy.
W całej Polsce jest obecnie 275 restauracji tej marki. I ciągle powstają kolejne.
as
.






































