Nowy blok na Wrzecionie gotowy
18 grudnia 2015
Na rogu ul. Przy Agorze i Wrzeciono dobiega końca budowa bloku dla ponad 500 nowych mieszkańców.
Huta zainwestowała miliony w wyciszenie produkcji
Od kilku tygodni sąsiedzi Huty ArcelorMittal Warszawa pytają, czy zakład zawiesił działalność produkcyjną, ponieważ nie słyszą jego odgłosów. Odpowiadamy: Huta produkuje pełną parą. To, że nie słychać jej odgłosów, jest efektem sfinalizowanej w końcu listopada inwestycji, polegającej na izolacji akustycznej komina odpylni.
Wrzeciono. Ładny, biało-szary budynek o wysokości wahającej się między czterema a dziesięcioma piętrami jest już prawie gotowy do zamieszkania. Znajdzie się w nim ponad 180 mieszkań, a parter wypełnią lokale usługowe i handlowe. Nowi mieszkańcy Wrzeciona będą mieć zaledwie 450 metrów do wejścia do stacji metra Młociny.
Dominik Gadomski
.











































