REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Legionowo

wypoczynek

 

Labirynt wśród kukurydzy w Nieporęcie już otwarty!

  8 lipca 2022

Labirynt wśród kukurydzy w Nieporęcie już otwarty!
Zielony Labirynt

Przy ul. Jana Kazimierza 219 w Nieporęcie ponownie ruszył Zielony Labirynt w polu kukurydzy. Jest to alternatywny sposób na spędzanie wolnego czasu w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Kto chciałby się zgubić w kukurydzianym polu, postrzelać z łuku, zrelaksować się wśród motyli - to jest to doskonałe miejsce do odwiedzenia.

REKLAMA

- Świetne miejsce! Można miło spędzić czas z dziećmi. Nauka przez zabawę. Polecam! - zachwala pani Jola. Pomysł na weekend pod Warszawą: pociągiem retro do Kampinosu Pomysł na weekend pod Warszawą: wąskotorówką do Kampinosu
Pociąg ciągnie przedwojenny parowóz, za oknem widzimy wieże kościoła obronnego w Brochowie, gdzie ochrzczono genialnego kompozytora - na taką wycieczkę można wybrać się już w majówkę.
- Super pomysł, super zabawa dla starszych i młodszych - przekonuje pan Michał. - Gorąco polecam. Wspaniała łamigłówka i atmosfera miejsca - dodaje pani Agnieszka. Wszystkie te komentarze pochodzą z ubiegłych lat, jednak, jak zapewnia nas właściciel labiryntu, w tym roku będzie jeszcze więcej atrakcji.

Labirynt w kukurydzy. Co się zmieniło?

- Na pewno trasa labiryntu. Są też dwa food trucki, gdzie można zamówić pizzę, frytki czy skrzydełka kurczaka i przekąski na słodko, m.in. lody rzemieślnicze. Ze znanych już wcześniej atrakcji są łuki, piaskownica i duży teren rekreacyjny, na którym można miło wypocząć. W tym roku można obserwować owady pracujące na motylich rabatach - zachęca właściciel Zielonego Labiryntu Bartłomiej Zieliński.

Wstąp do księgarni

Labirynt Nieporęt. Bawią się nie tylko dzieci

Powierzchnia pola kukurydzy to 1,5 ha, długość ścieżek - około 3,5 km. Celem zabawy jest przejście labiryntu i zebranie 12 stempelków zwierząt. - Na razie średnia wysokość roślin to 170 cm, ale codziennie kukurydza pnie się w górę - mówią organizatorzy.

Wszystkie atrakcje są w cenie jednego biletu, który nie ma ograniczenia czasowego - kosztuje 25 zł od osoby, zaś dzieci do czwartego roku życia wchodzą za darmo. - Bawią się nie tylko maluchy, ale i dorośli, dla których mamy "sierpniowe nocne piątki". Labirynt jest wtedy czynny do północy, można spróbować swoich sił w orientacji z latarką - namawia właściciel.

(db)

.
 

Komentarze (2)

# nnn

11.07.2022 11:02

Przed wejściem do labiryntu obowiązkowe ogladanie filmu "Dzieci kukurydzy" dla zwiększenia wrażeń.

# MamaMi

23.10.2022 09:58

Bałabym się!
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA