REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Targówek

wypoczynek »

 

Na zdrowe śniadanie? Do parku Wiecha!

  30 maja 2014

alt='Na zdrowe śniadanie? Do parku Wiecha!'
Tak wygląda Targ Śniadaniowy na Żoliborzu
źródło: Facebook

Imprezy związane z promowaniem żywienia innego niż wszechobecne sztuczne mięso i pompowane pieczywo rosną jak na drożdżach. Po Białołęce i Bemowie przyszła pora na Targówek.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
W każdą sobotę w parku Wiecha już od 8.00 będzie okazja kupić lub sprzedać tradycyjne wyroby wędliniarskie czy nabiałowe, spróbować świeżych owoców i warzyw czy poznać wytwórców takich smakołyków. Nic nie będzie też stało na przeszkodzie (no, może oprócz pogody), by spałaszować zakupy w miłej atmosferze i w doborowym towarzystwie na świeżym powietrzu. Rozbudowa Domu Kultury Zacisze z dużym opóźnieniem. Ile to jeszcze potrwa? Rozbudowa Domu Kultury Zacisze z dużym opóźnieniem. Ile to jeszcze potrwa? Trwa rozbudowa Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej na Targówku. Jak informują urzędnicy, inwestycja "nabiera kształtów". Nie wspominają jednak, że realizacja jest wyraźnie opóźniona względem pierwotnych planów.

Wszyscy zainteresowani taką formą spędzania wolnego czasu - czy to wystawcy, czy klienci - powinni zajrzeć na facebookowy profil wydarzenia.

(red)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Komentarze (1)

# ppseudoweko

30.05.2014 11:22

"sztuczne mięso i pompowane pieczywo"
A ja tam jem to sztuczne mięso i pompowane pieczywo i żyję, i mam się całkiem całkiem. A 56 osób w Niemczech, które w roku 2011 zjadły "ekologiczne", superzdrowe i "naturalne", niepompowane kiełki pożegnało się z tym światem. Okazało się, ze kiełki skażone były bakteriami. Zresztą, to znany fakt, że w żywnośki eko (gdzie częściej stosuje się obornik, czyli odchody zwierząt) jest wieksze ryzyko zakażenia bakteriami.
Smacznego
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

norblin lipiec 02 3norblin lipiec 02 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni