Mijają pierwsze dni bez Głębockiej
28 stycznia 2015
Stało się. Wodociągowcy zamknęli dla ruchu ulicę Głębocką między Kartograficzną a Sieczną. To kręgosłup komunikacyjny Białołęki. Zamknięcie arterii wymusiła budowa kanalizacji. Samochody i autobusy przeciskają się wąskimi uliczkami objazdowymi - Magiczną oraz Skarbka Gór.
Wakacyjne spektakle w plenerze, zobacz plan!
Podobnie jak w zeszłym roku, podczas tegorocznych wakacji na białołęckich placach zabaw i w parkach wystąpi Teatr Plac Zabaw - z interaktywnym spektaklem dla dzieci.
Wielu kierowców nie wiedziało, że są utrudnienia w ruchu i chciało przejeżdżać przez plac budowy.
Utrudnienia potrwają rok, ponieważ Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji musi zbudować wodociąg pod Głębocką, Berensona i Zaułek. To kolejny etap bardzo skomplikowanych prac, których koszt wyniesie 11 mln zł. - Aktualna organizacja ruchu będzie obowiązywać do 20 lutego tego roku - poinformował Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.
Co dalej? Na razie nie wiadomo.
(PB)
.










































