REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

inwestycje

 

Więcej mieszkań na Chrzanowie. Osiedle Coopera urosło

  29 czerwca 2022

Więcej mieszkań na Chrzanowie. Osiedle Coopera urosło
źródło: materiały inwestora

Unidevelopment kończy wydawanie kluczy w ramach trzeciego etapu swojej inwestycji przy Coopera.

REKLAMA

Osiedle Coopera powstaje w północnej części Chrzanowa, niedaleko planowanej stacji metra Lazurowa. Unidevelopment zachwala lokalizację w szybko rozwijającej się części Warszawy, kusi bliskością Lasu Bemowskiego oraz... oddalonej o kilka kilometrów Puszczy Kampinoskiej.

REKLAMA

Nowe mieszkania na Bemowie

Osiedle składa się z piętnastu bloków, w których w ciągu trzech lat zbudowano w sumie około 400 mieszkań o powierzchni 42-94 m2.

Wszystkie zostały już sprzedane a nowi lokatorzy właśnie odbierają klucze.

- Autobusem miejskim, trasą S8, a już niebawem metrem ze stacji Lazurowa bez kłopotu dostaniesz się do centrum Warszawy - reklamuje deweloper. - Tę samą trasę pokonasz rowerem w niecałe 40 minut.

REKLAMA

Kim był Merian Cooper?

Unidevelopment postanowił nie wymyślać samodzielnie nazwy osiedla, ale wykorzystać postać patrona ulicy, Meriana C. Coopera (1893-1973). Pochodzący z Florydy Cooper był zarówno filmowcem (reżyserem i scenarzystą), jak i żołnierzem. Służył w armii amerykańskiej jako generał brygadier, a w polskiej jako podpułkownik pilot. Brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej, za co otrzymał order Virtuti Militari.

W Stanach Zjednoczonych Cooper znany jest przede wszystkim jako współtwórca "King-Konga" z 1933 roku. Film ze słynną sceną, w której ogromna małpa walczy na szczycie Empire State Building z samolotami, był jednym z największych przebojów kinowych swoich czasów a dziś uchodzi za kultowy.

(dg)

.
 

Komentarze (7)

# Tubylec 2009

29.06.2022 18:15

Dlaczego deweloper nie wymyślił nowej nazwy na nowe osiedle? Osiedle o tej nazwie na ulicy Coopera istnieje już od 2009 roku,teraz powstała jakaś odnoga ulicy Coopera i deweloper wykorzystał nazwę dla nowej inwestycji.To chyba bezprawne i mylące!

# MaWl

29.06.2022 18:20

Gdzie i od kiedy jest tam osiedle Coopera? Mieszkam tam od początku istnienia osiedla i coś chyba pomyliłeś.

# jkk

01.07.2022 22:56

400 mieszkań to kolejnych, co najmniej, 500 samochodów. Te samochody, przy hurraoptymistycznym założeniu iż będą parkować na terenie osiedla, będą musiały do niego jakoś dojechać jedynym wjazdem od strony Coopera. Coopera jest wciąż na znacznej długości zakorkowane przez parkujące na tej ulicy pojazdy choć parkingi na osiedlach obok świecą pustymi miejscami.
Niebawem oddane zostanie do eksploatacji kolejne osiedle przy Batalionow Chłopskich, kończy się budowa trzeciego fragmentu tej ulicy stanowiącej główną arterię komunikacyjną dla wszystkich chrzanowskich osiedli. To, obok pojazdów mieszkańców osiedla Coopera, wygeneruje kolejny strumień pojazdów i pieszych na zatłoczonej Batalionów. Cała nadzieja w tym, ze fiński deweloper dokończy wraz z oddaniem budowanego osiedla brakujący odcinek ulicy Orlinskiego łączący Lazurową z Coopera. Tylko gdzie wówczas przeniesie się stado parkujących na odcinku tej ulicy w pobliżu Coopera pojazdów?

REKLAMA

# warszawboy

04.07.2022 23:52

osiedle patologia sen pijanego architekta jeden wyjazd brak chodnika halas samolotów otwarty szlaban kazdy wjeżdża i wyrzuca śmieci niebezoieczne do koneneerow obiecanji cacanki diste0 dojaxxu6do Górczrwskiej tragedia uprzedzam przyszłych kupujących u tego pato dewelopera

# Kazun

20.07.2022 23:49

witaj na chsianoffie, stolycy WWL, WPN, WGR, EOP TKI, LUB itp. tu kiedyś rosły buraki a teraz mieszkają buraki

# Bemowianka

22.07.2022 01:30

Taaa bo las bemowski to już nawet lasu nie przypomina, więcej ludzi niż drzew i ostatnio betonoza z przyległej gminy, drogi dla rowerow z szutru robią, chyba po to by potem przebić się do działki o którą jest walka z innym deweloperem co to osiedle covidowe chciał stawiać. Już teraz w tym lesie więcej ludzi niż drzew, a barbazynska scinka i zrywka na porządku dziennym. Ale nie deweloper kusi lasem. Tylko las nie z gumy.

REKLAMA

# anty unidevelopment

11.08.2022 15:10

Katastrofa odradzam kupno od tego dewelopera. Olewa remonty brama wjazdowa nie naprawiona od ponad roku ochrona ślmazarna ludzie tu wchodzą i robia pijackie imprezy na ławkach brak logicznego wyjścia z osiedla. deweloper zamyka furtki uporczywie na prosbe 1 mieszkańca któremu przeszkadza chodzenie ludzi to po. co kupuje mieszkanie
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA