REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Tubylec 2009

29.06.2022 18:15

Dlaczego deweloper nie wymyślił nowej nazwy na nowe osiedle? Osiedle o tej nazwie na ulicy Coopera istnieje już od 2009 roku,teraz powstała jakaś odnoga ulicy Coopera i deweloper wykorzystał nazwę dla nowej inwestycji.To chyba bezprawne i mylące!

# MaWl

29.06.2022 18:20

Gdzie i od kiedy jest tam osiedle Coopera? Mieszkam tam od początku istnienia osiedla i coś chyba pomyliłeś.

# jkk

01.07.2022 22:56

400 mieszkań to kolejnych, co najmniej, 500 samochodów. Te samochody, przy hurraoptymistycznym założeniu iż będą parkować na terenie osiedla, będą musiały do niego jakoś dojechać jedynym wjazdem od strony Coopera. Coopera jest wciąż na znacznej długości zakorkowane przez parkujące na tej ulicy pojazdy choć parkingi na osiedlach obok świecą pustymi miejscami.
Niebawem oddane zostanie do eksploatacji kolejne osiedle przy Batalionow Chłopskich, kończy się budowa trzeciego fragmentu tej ulicy stanowiącej główną arterię komunikacyjną dla wszystkich chrzanowskich osiedli. To, obok pojazdów mieszkańców osiedla Coopera, wygeneruje kolejny strumień pojazdów i pieszych na zatłoczonej Batalionów. Cała nadzieja w tym, ze fiński deweloper dokończy wraz z oddaniem budowanego osiedla brakujący odcinek ulicy Orlinskiego łączący Lazurową z Coopera. Tylko gdzie wówczas przeniesie się stado parkujących na odcinku tej ulicy w pobliżu Coopera pojazdów?

REKLAMA

# warszawboy

04.07.2022 23:52

osiedle patologia sen pijanego architekta jeden wyjazd brak chodnika halas samolotów otwarty szlaban kazdy wjeżdża i wyrzuca śmieci niebezoieczne do koneneerow obiecanji cacanki diste0 dojaxxu6do Górczrwskiej tragedia uprzedzam przyszłych kupujących u tego pato dewelopera

# Kazun

20.07.2022 23:49

witaj na chsianoffie, stolycy WWL, WPN, WGR, EOP TKI, LUB itp. tu kiedyś rosły buraki a teraz mieszkają buraki

# Bemowianka

22.07.2022 01:30

Taaa bo las bemowski to już nawet lasu nie przypomina, więcej ludzi niż drzew i ostatnio betonoza z przyległej gminy, drogi dla rowerow z szutru robią, chyba po to by potem przebić się do działki o którą jest walka z innym deweloperem co to osiedle covidowe chciał stawiać. Już teraz w tym lesie więcej ludzi niż drzew, a barbazynska scinka i zrywka na porządku dziennym. Ale nie deweloper kusi lasem. Tylko las nie z gumy.

REKLAMA

# anty unidevelopment

11.08.2022 15:10

Katastrofa odradzam kupno od tego dewelopera. Olewa remonty brama wjazdowa nie naprawiona od ponad roku ochrona ślmazarna ludzie tu wchodzą i robia pijackie imprezy na ławkach brak logicznego wyjścia z osiedla. deweloper zamyka furtki uporczywie na prosbe 1 mieszkańca któremu przeszkadza chodzenie ludzi to po. co kupuje mieszkanie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA