Miasto to czy wieś?
9 lipca 2010
- Kto zdecydował o usunięciu wiaty na przystanku autobusowym Batalionów Chłopskich 01 przy ul. Lazurowej? - pyta oburzony pan Marek.
- Wiata była nam tu bardzo potrzebna, gdyż chroniła pasażerów od deszczu i śniegu, a latem można było się tu skryć przed słońcem. Komu przeszkadzała? - pyta pan Marek w imieniu okolicznych mieszkańców osiedla przy ul.
Bemowskie Mamy skończyły pięć lat
Klub Mam na Bemowie, prowadzony przez Stowarzyszenie "Rodzice Razem", ma już pięć lat.
Batalionów Chłopskich.
Zapytaliśmy Zarząd Transportu Miejskiego, czy mieszkańcy mogą liczyć na jej powrót?
Okazało się, że wiata została zdemontowana, ponieważ zagrażała bezpieczeń-stwu pasażerów. Miała skorodowaną podstawę i w każdej chwili mogła się przewró-cić. - Będziemy się starali jak najszybciej ustawić w tym miejscu nowe zadaszenie - zapewnia Konrad Klimczak, rzecznik ZTM.
Anna Przerwa
.











































