Mamy nowego wielbłąda
14 kwietnia 2016
W praskim ZOO można już oglądać kilkutygodniową samiczkę wielbłąda dwugarbnego.
Co to jest ubóstwo menstruacyjne? "To jakiś absurd. Paczka podpasek kosztuje 5 zł"
Do słownika warszawskich samorządowców trafiło nowe pojęcie. Zamiast starań o niższe podatki, mamy kolejny w mieście program socjalny.
Wczoraj pracownicy ZOO poinformowali, że można już zobaczyć ją na wybiegu.
(dg)
.





































