Mamy nowe tramwaje. Jeszcze nierozpakowane!
20 sierpnia 2015
Dziś po mieście kursowała nowiutka "jedenastka", w której... z nie wszystkich elementów zdjęto folię.
Tramwajem z ratusza na Młociny dopiero w listopadzie
Brakujący odcinek torów tramwajowych na ul. Powstańców Śląskich między Górczewską a Radiową miał zostać oddany do użytku w marcu tego roku. Dobiega właśnie koniec stycznia, a prace nawet nie ruszyły. Przez błędy w miejscowym planie zagospodarowania i urzędniczą biurokrację inwestycja rozpocznie się dopiero po Euro 2012, a zakończy w listopadzie.
osiemdziesiąt. Około trzydzieści Jazzów jest już na torach, a niektóre - jak widać - wysyłano z zajezdni w takim pośpiechu, że nie rozpakowano ich do końca. Aż prosi się o napisanie na tej folii "Bydgoszcz płakała, jak eksportowała".
(DG)
.










































