Lemury zapraszają na swój pierwszy turniej. Wkręć się w judo!
3 listopada 2014
Pierwszy organizowany przez siebie, bo w turniejach białołęccy judocy startują z sukcesami już od dawna. I Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki odbędzie się 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 356 na Głębockiej 66.
Tu autobusy nie dojeżdżają. Mieszkańcy wykluczeni komunikacyjnie
Mieszkańcy wschodniej Białołęki na co dzień zmagają się z wykluczeniem komunikacyjnym, które fundują im władze stolicy.
Sporty walki mają jeszcze jedną wartość - etyczną. Bardzo ważna w tych dyscyplinach jest kultura osobista. Zawodnicy uczą się szacunku do przeciwnika, co pomaga rozwinąć w nich prawdziwego ducha rywalizacji. Ale sport to nie tylko dzieci, to również rodzice. Pokażemy, jak można zarazić pasją do sportu całe rodziny, jak rewelacyjną przygodę można przeżyć, trenując judo.
Zapraszamy od 10.30. Warto!
(red)
.





































