REKLAMA

bck miszmasz 1bck miszmasz 2bck miszmasz 0
Bemowo

Absurdy

 

Lato w mieście. "Facet w samych gaciach pod ratuszem"

  18 sierpnia 2017

alt='Lato w mieście. "Facet w samych gaciach pod ratuszem"'

Można opalać się na plażach, można i na ruchliwym skrzyżowaniu. Przekonali się o tym mieszkańcy Bemowa wracający z pracy w czwartek w godzinach popołudniowego szczytu.

REKLAMA

radca prawny lukasz kwiecien 2radca prawny lukasz kwiecien 0

- Koło 17:30 przed ratuszem opalał się facet w samych gaciach - pisze czytelniczka, od której dostaliśmy zdjęcie nietypowego plażowicza. - "Wspaniały" widok dla setek osób przejeżdżających tramwajami.

Mężczyzna mógł być pracownikiem firmy, wykonującej prace na zlecenie urzędu dzielnicy, ale... skąd ten leżak?

(red)

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Komentarze (3)

# kuc

18.08.2017 12:28

czyżby to był zapracowany ciężko Marek Lipiński ?

# Wścibskość jest grzechem

18.08.2017 18:53

Przejeżdżający tramwajami w większości wracali z pracy, w której musieli tkwić ubrani w koszule, krawaty, czarne spodnie i marynarki, rajstopy, obuci w szczelne buty albo wykoślawiające nogi szpilki. Z nieukrywaną niechęcią - spod której wyzierała zwyczajna zawiść - obserwowali luźnego gościa, który był ubrany (nieubrany) stosując się do panujących warunków klimatycznych i lekceważąco podchodził do utartych konwenansów. Skoro piszącej do redakcji czytelniczce nie podobał się, to mogła przecież nie patrzeć w jego kierunku.
- Panie władzo, niech pan coś zrobi, bo ci moi sąsiedzi strasznie nieprzyzwoicie się zachowują!
- Gdzie? Nic nie widzę.
- A bo musi pan na krzesło wejść...

 cycu

20.08.2017 22:37

Żal d.... ściska, że już po urlopie....
A ten gościu po prostu nigdzie nie był. A wy zaraz - zawiść ?
Z kolei czytelniczka, od której rzekomo redakcja dostała zdjęcie.... ? No cóż, może po prostu nimfomanka?

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

bck hip hop 3bck hip hop 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

bck bal karnawalowy 2bck bal karnawalowy 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni