Życie stewardesy. Historia pewnej przyjaźni
| autor: | olga kuczyńska |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Lira |
| wydanie: | warszawa |
| data: | 24 kwietnia 2024 |
| forma: | e-book (pdf) |
| liczba stron: | 224 |
| ISBN: | 978-83-6791505-2 |
Niezwykła opowieść o dwóch różnych kobietach z dwóch różnych światów...
,,Moja praca w liniach lotniczych to nie tylko źródło utrzymania. To styl życia, który mnie zupełnie pochłonął, pozwolił mi zbudować pewność siebie, dał ogromną satysfakcję, nauczył mnie podejmować ryzykowne decyzje niezależnie od tego, co powiedzą inni, oraz godzić się z porażkami. Pomógł mi znaleźć pomysł na siebie, odkryć nowe pasje i radzić sobie w trudnych momentach, niekoniecznie tylko na pokładzie" (ze wstępu autorki).
Czy zastanawiałaś się, jak szczęśliwy musi być człowiek, gdy jego praca staje się pasją?
Czy wyobrażałaś sobie, że codzienne zajęcie może się przerodzić w przygodę życia?
Olga Kuczyńska, autorka bestsellerowego ,,Życia stewardesy", w swojej najnowszej książce ujawnia przed Czytelniczkami i Czytelnikami nie tylko tajniki pracy, która zmieniła jej życie, ale także opisuje historię niezwykłej przyjaźni dwóch kobiet z zupełnie różnych zakątków świata. Dramatyczną historię nieoczekiwanej miłości, którą się śledzi niczym film z Bollywood. ,,Życie stewardesy. Historia pewnej przyjaźni" to pozycja bogato ilustrowana, kolorowa, wydana w starannej szacie graficznej, zawierająca niepublikowane dotychczas zdjęcia z archiwum autorki.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, e-book ]Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać graniceOlga Kuczyńska
-
nowość[ książka, e-book ]Alfabet MilleraLeszek Miller, Jacek Prusinowski
-
nowość[ książka ]Czarna owca medycyny. Nieopowiedziana historia psychiatriiJeffrey A. Lieberman, Ogi Ogas
-
nowość[ e-book ]Ta ciemna ćmaAndrzej Kopacki
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Imperium elit. Wzlot i upadek Conde Nast, największej dynastii medialnej Nowego JorkuMichael Grynbaum
-
nowość[ książka, e-book ]Milan Kundera. Życie za zasłonąAleksander Kaczorowski
-
nowość[ książka, e-book ]I zdarzyła się Hiroszima. Wyścig po bombę atomową i fatalna decyzja, która zmieniła losy świataIain Macgregor
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Żyletkę zawsze noszę przy sobieMałgorzata Gołota
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mężczyźni OsieckiejJoanna Podsadecka
-
nowość[ książka ]Pakiet: Jeszcze będzie przepięknie, Jeszcze będzie normalnieTomek Lipiński
-
nowość[ książka ]Przed waszą erąMateusz Łabuz
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lato Thomasa MannaKerstin Holzer
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA




























