Wszystko przez mrówki
| autor: | Zuzanna Fruba |
| ilustracje: | Zuzanna Fruba |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Polarny Lis |
| wydanie: | wydanie 1, Warszawa |
| data: | 28 marca 2026 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 165 × 220 mm |
| liczba stron: | 56 |
| ISBN: | 978-83-9671948-5 |
Czy zastanawialiście się kiedyś, kim są wasi sąsiedzi? Na przykład ponury pan z czwartego albo okrągła pani z parteru, która nosi dziwne kapelusze? Może warto, bo czasem przytrafiają się nam sytuacje, w których bez pomocy sąsiadów sobie nie poradzimy.
Opowieść Zuzanny Fruby Wszystko przez mrówki zaczyna się od takiego zdarzenia. Przeciąg zatrzaskuje drzwi do mieszkania, a w środku zostaje mała dziewczynka. Aby ją uwolnić, mama będzie musiała zapukać do drzwi sąsiadów. W tej podróży przez mieszkania starej kamienicy spotka całą galerię barwnych postaci obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami. Postaci ekscentrycznych, ale życzliwych.
Jeśli chcecie zawrzeć z nimi znajomość i odkryć ich sekrety, a także dowiedzieć się, jaką rolę w tej historii odegrały mrówki, koniecznie sięgnijcie po książkę ,,Wszystko prze mrówki". Jej ciepły i serdeczny nastrój współtworzą wykonane przez autorkę ilustracje. Przenoszą nas one do epoki, w której nie było jeszcze telefonów komórkowych i komputerów. Ale może dzięki temu łatwiej było się spotkać i przekonać, że solidarność i empatia pozwalają pokonać każdą trudność.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Roblox Story. Na ratunek Królewskiej Rezydencji!Maeva GamesVideo
-
nowość[ książka ]Książka do grania. Wrona CieniaMarcel Groenewegen
-
nowość[ e-book ]Kot, który jeździł w wózku dla lalek: Wielki spisekKarol Kuc
-
nowość[ audiobook, e-book ]Kraina Elfów 1 - Magiczne owocePeter Gotthardt
-
nowość[ audiobook, e-book ]Kraina Elfów 2 - Lew w lesiePeter Gotthardt
-
nowość[ książka, audiobook ]Misia i jej mali pacjenci. Remont Lipowej KlinikiAniela Cholewińska-Szkolik
-
nowość[ książka ]Gdzie jest moja czapeczka?Jon Klassen
-
nowość[ książka, audiobook ]Ale historia... 5 Stasiu, co ty robisz?Grażyna Bąkiewicz
-
nowość[ książka ]Iskra. Willowdale. Tom 2Michalina Aleksandrowicz
-
nowość[ książka ]Było sobie dziecko. Historia dzieciństwa od jaskini po współczesnośćTamar Weiss-Gabbay
-
nowość[ książka ]Szkoła magicznych zwierząt (nowa edycja, tom 1)Margit Auer
-
nowość[ książka, audiobook ]Ale historia... 3 Jadwiga kontra JagiełłoGrażyna Bąkiewicz
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

























