Wszyscy jesteśmy kapibarami
autor: | Ewelina Angielczyk |
ilustracje: | Joanna Kencka |
wydawnictwo: | Must Read |
wydanie: | Skórzewo |
data: | 12 marca 2025 |
forma: | książka, okładka twarda |
wymiary: | 150 × 234 mm |
liczba stron: | 48 |
ISBN: | 978-83-6824221-8 |
O tym, że kapibary są kochane nikogo już nie trzeba przekonywać. Mają spokój, mają luz, mają czar i dobrze wiedzą, ile są warte. Ale kapibara niejedno ma imię. Jedna lubi prostotę, druga lubi gadżety, jedna kocha sport, druga gra do upadłego na konsoli. Jaka kapibara siedzi w Tobie?
Jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na to fundamentalne pytanie i nawet książka pod tytułem ,,Jaką kapibarą jesteś?" nie podsunęła Ci na nie odpowiedzi, to znak, że trzymasz w rękach odpowiednią lekturę. Przeczytaj i przekonaj się, jakie jeszcze kapibary możesz spotkać w swoim życiu, i które kapibary nosisz w sobie. Kapibara gejmiara, panikara, niezdara, koniara... To zwariowane stado jest naprawdę różnorodne!
Słodkie, zabawne ilustracje i celne, dowcipne opisy sprawiają, że ta książka to idealny pomysł na prezent dla małych, dużych i bardzo dużych dzieciaków.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Jaką kapibarą jesteś?Ewelina Angielczyk
-
nowość[ książka ]Koty. POP-UP 10David Hawcock
-
nowość[ książka ]MikołajKrzysztof Żywczak
-
nowość[ książka ]ChoinkaKrzysztof Żywczak
-
nowość[ książka ]Dinozaury. POP-UP 10David Hawcock
-
nowość[ książka ]Człowiek od stóp do głów. Książka z ruchomymi elementamiDavid Hawcock
-
nowość[ książka ]BałwanekKrzysztof Żywczak
-
nowość[ książka ]Psijaciele i wielka burza uczuć. Pierwsza pomoc w trudnych chwilachEwelina Supińska, Hubert Grajczak
-
nowość[ książka ]Legendy polskie. Wyszukaj i poznaj. Seria z piórem KakaduLiliana Bardijewska
-
nowość[ książka ]Dobranoc dinusie wyciągamy podusie! Książeczka lampeczkaDavid Hawcock
-
nowość[ książka ]BombkaKrzysztof Żywczak
-
nowość[ audiobook ]Dziedzic i błękitna krewWojciech Gosek
LINKI SPONSOROWANE