Jaką kapibarą jesteś?
| autor: | Ewelina Angielczyk |
| ilustracje: | Marta Ludwiszewska |
| wydawnictwo: | Must Read |
| wydanie: | Poznań |
| data: | 25 października 2023 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 150 × 234 mm |
| liczba stron: | 48 |
| ISBN: | 978-83-8265596-4 |
Kapibara to uroczy zwierzak, który zachwycił świat swoim niezmąconym spokojem i wyluzowanym podejściem do życia. Wszyscy chcielibyśmy być jak kapibara, nawet jeśli nie potrafimy się do tego przyznać. Prawda jest taka, że w każdym z nas drzemie mała kapibara, która ujawnia się w określonych okolicznościach. Ten krótki przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jakim typem kapibary jesteś i jakie kapibary żyją w Twoim otoczeniu.
Kapibara klimaciara, kapibara nerdziara, kapibara bałaganiara, kapibara jesieniara, kapibara influensiara, słodziara i wiele, wiele innych... Spróbuj odnaleźć siebie w tym pięknym, zwariowanym stadzie! Czy jesteś kapibarą talenciarą? A może bardziej nieogarą? Dowcipnym opisom towarzyszą odjechane ilustracje - idealnie oddające wyjątkowość tych milusich gryzoni i charaktery opisywanych typów.
Kapibara to najpopularniejszy zwierz internetowy - królowa memów, ukochana Instagrama, gwiazda TikToka. Uwielbiana przez młodszych i starszych. Książka będzie idealnym prezentem dla każdego, kto choć na chwilę dał się porwać szałowi na kapibary. Jak mawiają virale: ,,Jak możesz spokojnie spać, nie wiedząc, jaką kapibarą jesteś?".
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Wszyscy jesteśmy kapibaramiEwelina Angielczyk
-
nowość[ książka ]Mieszkaniec tajemniczego lasuIrena Sajnacka
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]SzczekowoKatherine Applegate, Gennifer Choldenko
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Naive manipulatorLena Filipiak
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]It's a match. Tylko nie tyŻaneta Zgliczyńska
-
nowość[ książka ]Nie znajdziesz mnie po śladach stópSylwia Błach
-
nowość[ książka ]Czarodziejski pierścień, czyli sposób na kapryśną królewnęJoanna Jurgała-Jureczka
-
nowość[ książka ]Paskudne KoniskoPetra Eimer
-
nowość[ książka ]Gili-gili! Pogłaszcz małpkę... Otwórz klapki i dotknij zwierzątka!Agnieszka Bator
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Szkoła szpiegów. Kierunek: AlaskaStuart Gibbs
-
nowość[ książka, audiobook ]Mój fikcyjny chłopakAgata Gładysz
-
nowość[ książka ]Obłędna historia medycyny. Książka z kurzajkami, mnóstwem faktów oraz obrzydliwych odkryćJelena Poleksic
LINKI SPONSOROWANE

































