REKLAMA
Tuli, tuli, cmok, cmok
| tytuł oryg.: | Slobber slobber kiss kiss |
| autor: | Anita Lehmann |
| przekład: | Paulina Błaszczykiewicz |
| ilustracje: | Katarzyna Fryza |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Kropka |
| wydanie: | wydanie 1, Warszawa |
| data: | 12 sierpnia 2020 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 200 × 247 mm |
| liczba stron: | 48 |
| ISBN: | 978-83-6650073-0 |
Ważna, prosta i urocza opowieść o dziecięcej wrażliwości i poszanowaniu przestrzeni osobistej.
Kiedy rodzina Emmy przychodzi w odwiedziny, dziewczynka zawsze jest przez wszystkich przytulana i obsypywana pocałunkami. Naprawdę za tym nie przepada! Jej stary wujek wygląda jak mors i ma szorstką brodę, a babcia Kora przypomina nietoperza i niepokojąco skrzypią jej łokcie, za to chuda ciotka z małymi ząbkami pachnie piwnicą. Emma nie cierpi kiedy ją przytulają... Wszystko zmienia się, kiedy jej tata przyprowadza do domu Tytana, wielkiego kosmatego psa, który kocha wszystkich odwiedzających, a najbardziej ich zapachy!
Anita Lehmann
Autorka książek dla dzieci. Urodziła się w Bernie, mieszkała w Genewie, na Tajwanie i na Wyspach Galapagos. Ostatnio widziano ją z mężem, trójką dzieci i królikiem o imieniu Monty w Cambridge, w Wielkiej Brytanii.
Kasia Fryza (Katarzyna Księżopolska)
Ilustratorka z Warszawy, zwyciężczyni konkursu na najlepsze ilustracje do książki zorganizowanego przez szwajcarskie wydawnictwo Helvetiq. Uwielbia ilustrowanie, projektowanie i podróże. Wraz z mężem, córeczką i psem od lat minivanem przemierza Europę.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Ruchomy Zamek Hauru. Barwione brzegiDiana Wynne Jones
-
nowość[ książka ]Dom wielu dróg. Barwione brzegiDiana Wynne Jones
-
nowość[ książka ]Zamek w chmurach. Barwione brzegiDiana Wynne Jones
-
nowość[ książka ]Spalona ziemiaDanielle l. Jensen
-
nowość[ książka ]Uczę się czytać. Duże litery. Podział na sylaby. Przygoda na sawannieAgata Giełczyńska-Jonik
-
nowość[ książka, e-book ]Dziewczynka, której nie byłoJoanna Jagiełło
-
nowość[ książka ]POPR-ańcy 11. Świat nie zającAnna Sakowicz
-
nowość[ książka ]Pierwsze wycinanki z nożyczkami. Zwierzątka w domuAgnieszka Bator
-
nowość[ książka ]Uczę się czytać. Duże litery. Morska przygoda. Podział na sylabyAgata Giełczyńska-Jonik
-
nowość[ książka ]Pierwsze wycinanki z nożyczkami. Zwierzątka w zooAgnieszka Bator
-
nowość[ książka, e-book ]KrólKatarzyna Ryrych
-
nowość[ książka ]Bawię się i czytam sylabami. Ćwiczenia dla dzieci uczących się czytaćRenata Ziętara
LINKI SPONSOROWANE























