REKLAMA
Tacy mili chłopcy. Prawdziwa historia matki zamordowanej przez synów
| tytuł oryg.: | SUCH GOOD BOYS |
| autor: | Tina Dirmann |
| przekład: | Andrzej Goździkowski |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo JK (Aha, Feeria) |
| wydanie: | wydanie 1, Łódź |
| data: | 12 marca 2025 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 304 |
| ISBN: | 978-83-6826267-4 |
Czy jesteś pewien, że na ich miejscu nie zrobiłbyś tego samego?
Kiedy pewnej styczniowej nocy 2003 roku dwudziestoletni wówczas Jason Bautista odcinał nożem kuchennym głowę swojej matki, jego nastoletni brat wyszedł na papierosa. Wiedział, że Jason będzie potrzebował pomocy przy ukrywaniu ciała. Wiedział też, że brat udusił matkę dla ich wspólnego dobra. Nie mieli innego wyjścia.
Jane Bautista zamieniła życie synów w piekło. Przemoc fizyczna i psychiczna, irracjonalne zachowania, wybuchy złości i paranoje były w ich domu na porządku dziennym. Schizofreniczne urojenia kazały kobiecie wierzyć, że na jej życie czyhają tajemniczy prześladowcy - aż wreszcie jej samospełniające się proroctwo doprowadziło do tragicznej, desperackiej zbrodni. Wszyscy wiedzieli, że z Jane dzieje się coś złego, ale każdy odwracał wzrok.
Kto tak naprawdę zawinił: matka znęcająca się nad dziećmi, synowie wymierzający sprawiedliwość na własną rękę czy może zobojętniałe społeczeństwo?
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Historie prawdziwe i Nie - political fictionZbysław Ciszyński
-
nowość[ audiobook ]Masa o procesie polskiej mafii. Jarosław Sokołowski ,,Masa" w rozmowie z Arturem GórskimArtur Górski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pod ciemną skórą Filipin. 10 lat późniejTomasz Owsiany
-
nowość[ książka, e-book ]Sex, disco i kasety video. Polska lat 90Wojciech Przylipiak
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]MężczyźniMichał Gulczyński
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dzisiaj narysujemy śmierćWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wygrałem życie, ale najpierw przegrałem siebieNorbi, Sylwia Borowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pianie kogutów, płacz psówWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Byłem w kolumbijskim więzieniuArtur Górski, Jacek Semerga
-
nowość[ książka, e-book ]Kochając Sylvię PlathEmily Van Duyne
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Bękarty PolskiMarek Łuszczyna
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Jeffrey Dahmer bez cenzury. Narodziny mordercy i kanibalaRenata Kuryłowicz
LINKI SPONSOROWANE























