Starminster. Miesiąc urodzin. Tom 2
| autor: | Megan Hopkins |
| przekład: | Patrycja Zarawska |
| wydawnictwo: | Wilga |
| kolekcja: | Starminster |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 8 kwietnia 2026 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 142 × 202 mm |
| liczba stron: | 288 |
| ISBN: | 978-83-8425076-1 |
W Podniebnym Mieście nadchodzi czas wielkiej zabawy - ale dla Astrid to także najważniejsza próba w życiu.
,,Starminster. Miesiąc urodzin" to drugi tom pełnej przygód serii fantasy, który ponownie zabiera młodych czytelników do niezwykłego świata Podniebnego Londynu. Astrid w końcu otrzymuje upragnione skrzydła, jednak w przeciwieństwie do swoich kolegów i koleżanek nie potrafi z nich korzystać - bez względu na to, jak bardzo się stara. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy nowa, surowa dyrektorka szkoły ogłasza, że jeśli dziewczynka nie nauczy się latać, będzie musiała na zawsze opuścić Starminster.
W tym samym czasie rozpoczyna się Miesiąc Urodzin - czas radości, świętowania i niezwykłych gier, w których stawką jest nagroda mogąca odmienić wszystko. Astrid wie, że musi wygrać, bo to jedyna szansa, by odkryć swój prawdziwy potencjał i pozostać w Podniebnym Mieście. Jednak rywalizacja okazuje się znacznie bardziej niebezpieczna, niż ktokolwiek się spodziewał - a ktoś zrobi wszystko, by dziewczynka nigdy nie dotarła do końca gry.
,,Starminster. Miesiąc urodzin" to porywająca opowieść fantasy dla młodych czytelników, pełna tajemnic, emocjonujących wyzwań i niezwykłych bohaterów. Pięknie zbudowany świat, dynamiczna akcja i historia o odwadze, przyjaźni oraz wierze we własne możliwości sprawiają, że książka wciąga od pierwszych stron i na długo pozostaje w wyobraźni
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Starminster. Podniebne miasto. Tom 1Megan Hopkins
-
nowość[ książka ]Kroniki Archeo. Szyfr Jazona. Tom 8Agnieszka Stelmaszyk
-
nowość[ książka ]Lubię naklejać. ZooHolly Bathie
-
nowość[ książka ]Lubię naklejać. Miły dzieńHolly Bathi, Holly Bathi
-
nowość[ książka, audiobook ]Kicia Kocia zostaje policjantkąAnita Głowińska
-
nowość[ książka, e-book ]PlagaMichael Grant
-
nowość[ książka, audiobook ]Kicia Kocia sprzątaAnita Głowińska
-
nowość[ książka ]Lena i Hector. Czy konie da się lubić? Lena i Hector, tom 1Natasza Socha
-
nowość[ książka ]Szkoła rysowania. Świat magiiNatalia Berlik
-
nowość[ książka, audiobook ]Kicia Kocia na plenerzeAnita Głowińska
-
nowość[ książka, audiobook ]Kicia Kocia w biblioteceAnita Głowińska
-
nowość[ książka ]101 potworków i wszystko, co musisz o nich wiedziećRuby van der Bogen, Alexandra Helm
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA






























