Smak mobbingu
| autor: | Krystyna Andruszkiewicz |
| wydawnictwo: | Novae Res |
| wydanie: | Gdynia |
| data: | 30 stycznia 2018 |
| forma: | e-book (epub) |
| liczba stron: | 120 |
| ISBN: | 978-83-8083581-8 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub) | 2018.01.30 |
| 2023.04.07 | |
Kiedy miejsce, w którym spędzamy osiem godzin dziennie, zamienia się w piekło na ziemi, całe nasze życie staje się koszmarem. Pani Krystyna doświadczyła w pracy najgorszego - mobbingu. Własnymi słowami opowiedziała o trudnej walce o godność i sprawiedliwość. Książka jest przejmującym zapisem doznanych przez nią upokorzeń i krzywd, a jednocześnie stanowi bardzo ważny głos w sprawie. Może spowoduje, że inni również przemówią. Może ta opowieść da do myślenia pracodawcom i położy kres zmowie milczenia, która panuje wokół tematu prześladowań w miejscu pracy. Bez wątpienia jest to pozycja godna polecenia. Wspomnienia Pani Krystyny powinny trafić do rąk każdego, bo każdemu może się przydarzyć to samo.
Przychodząc po dwuletniej przerwie do pracy, wiedziałam, że będzie to naprawdę bardzo trudny powrót. (...) Po pierwszym dniu zanotowałam w swoim kalendarzu: ,,Jutro nie mam ochoty ani siły, aby tam iść". Wszyscy odwracali się ode mnie, unikali rozmów ze mną. Było gorzej, niż przypuszczałam.
,,Autorka zdecydowała się na opisanie swoich przeżyć i podzielenie się z innymi, by zaprezentować jeden ze sposobów walki z mobbingiem.
Polecam przeczytanie tej książki. Każda z osób pracujących może w niej znaleźć coś pożytecznego dla siebie."
Mariola Żarnoch
Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Antymobbingowego OSA
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Z archiwum Sz. t. 3. szczecińskie historie niezwykłepraca zbiorowa
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dzika droga. Jak odnalazłam siebieCheryl Strayed
-
nowość[ książka, e-book ]Dom żółwia. ZanzibarMałgorzata Szejnert
-
nowość[ e-book ]Wyspa kluczMałgorzata Szejnert
-
nowość[ e-book ]Droga kości. Podróż śladami GułaguVille Ropponen, Ville-Juhani Sutinen
-
nowość[ e-book ]Czarny ogródMałgorzata Szejnert
-
nowość[ e-book ]J. Robert OppenheimerChris McNab
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dahmer. Prawdziwa historia seryjnego mordercyAnne E. Schwartz
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Yellowstone. Biografia parkuRandall K. Wilson
-
nowość[ książka, e-book ]Malta. Wyspa pełna smakówPiotr Ibrahim Kalwas
-
nowość[ książka ]Mistrz Prusz. Więcej niż jedno życieAnna Rudnicka-Litwinek
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Zgotuję ci piekło. Jak rozwodzą się PolacyPaulina Socha-Jakubowska
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA































