REKLAMA
Skradzione dziecko
| tytuł oryg.: | The Stolen Baby |
| autor: | Diney Costeloe |
| przekład: | Anna Sauvignon |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Kobiece |
| wydanie: | Wydanie 1, Białystok |
| data: | 24 sierpnia 2022 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 135 × 205 mm |
| liczba stron: | 336 |
| ISBN: | 978-83-6733510-2 |
Inne formy i wydania
| , Wydanie 1 | 2022.08.24 |
| e-book (epub, mobipocket), Wydanie 1 | 2022.08.24 |
| książka, okładka twarda, Wydanie 1 | 2022.08.24 |
Plymouth, 1941 rok. Wokół wyją syreny i rodzina Shawbrooków chowa się w zatłoczonym zbiorowym schronie. Bomby zaczynają już spadać z nocnego nieba, gdy Shawbrookowie uświadamiają sobie, że w pośpiechu zapomnieli o swoim synku, Freddiem, który został w łóżeczku. Matka chłopca, Vera, wybiega ze schronu, aby go odnaleźć.
Następnego ranka sierżant Colin Peterson słyszy płacz dziecka dochodzący ze zrujnowanego domu. Z narażeniem życia wynosi stamtąd kilkumiesięcznego chłopca. W mieście pełnym rannych i pozbawionych dachu nad głową ten maluch nie otrzymałby należytej opieki, więc Colin zabiera go do siebie. Niespełna rok wcześniej Colin i jego żona Maggie stracili dziecko zaraz po porodzie. Kiedy kobieta bierze teraz w ramiona cudem uratowanego chłopca, dostrzega w nim swojego syna. Od tej pory zaczyna go traktować jak własnego i nikt jej nie przekona, że jest inaczej.
,,Skradzione dziecko" Diney Costeloe to wciągająca powieść oparta na prawdziwej poruszającej historii, pokazująca, jak silna może być matczyna miłość.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, e-book ]UciekinierzyDiney Costeloe
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga II. Tytus zdaje na prawko jazdyHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lady Susan. Watsonowie. SanditonJane Austen
-
nowość[ e-book ]Biblia DoregoTorgny Lindgren
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VII. Tytus poprawia dwójkę z geografii PolskiHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Powrót do dżungli - księga VIHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IX. Tytus na dzikim zachodzieHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IV. Tytus żołnierzemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Tytus polarnikiem - księga IVHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VIII. Tytus astronomemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, e-book ]Dolina IssyCzesław Miłosz
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga III. Tytus kosmonautąHenryk Jerzy Chmielewski
LINKI SPONSOROWANE























