Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych
autor: | Eben Alexander |
przekład: | Rafał Śmietana |
wydawnictwo: | Znak Literanova |
wydanie: | pierwsze, Kraków |
data: | 13 marca 2019 |
forma: | książka, okładka miękka |
wymiary: | 144 × 205 mm |
liczba stron: | 464 |
ISBN: | 978-83-2405616-3 |
Inne formy i wydania
książka, okładka miękka, pierwsze | 2019.03.13 |
2019.06.05 | |
Nowa książka Ebena Alexandra, autora międzynarodowego bestsellera "DOWÓD", znakomitego naukowca i wykładowcy Harvardu, który doświadczył życia po śmierci.
Szanowany neurochirurg, sceptyk i racjonalista, w czasie kilkudniowej śpiączki przeżył śmierć kliniczną i doświadczył życia po drugiej stronie. To wydarzenie wstrząsnęło jego światopoglądem. Był tak głęboko przekonany o autentyczności tego doznania, że postawił na szali swoją karierę naukową, aby zbadać zjawiska niewytłumaczalne i oddać sprawiedliwość tym, którzy ich doświadczyli.
Eben Alexander naukowymi metodami bada zjawiska niewyjaśnione: od przeczuć, proroczych snów czy déj? vu, które dobrze znamy, po kontakty ze zmarłymi, telepatię, doświadczenia nieba, uzdrawianie za pomocą energii, wspomnienia z minionych wcieleń czy przebłyski geniuszu. Łączy wywód naukowy ze świadectwami osób, które doświadczyły niewytłumaczalnego.
Serce świadomości to książka, która dowodzi, że to, co niewyjaśnione, mówi więcej o rzeczywistości wokół nas, niż zwykliśmy sądzić. Pokazuje, że te doświadczenia są prawdziwe, głębokie i wartościowe. Największa zagadka nauki może stać się dla nas prawdziwym źródłem wewnętrznej mądrości i spełnienia.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Dowód. Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył nieboEben Alexander
-
[ książka ]Mapa nieba. Nauka, religia i zwykli ludzie udowadniają, że zaświaty naprawdę istniejąEben Alexander
-
nowość[ książka ]Od Asiuni do Joanny. Życie pod BajdułemJoanna Papuzińska, Anna Sobowiec
-
nowość[ książka, e-book ]Kryminalne portrety. Notatki psychologa policyjnegoJan Gołębiowski
-
nowość[ książka, e-book ]Dobry den. Chmiel, tożsamość i luz. Polskie mity o CzechachJakub Medek
-
nowość[ książka ]Władcy wszechświata. Wyścig o geopolityczny podbój kosmosuEmilio Cozzi
-
nowość[ książka, audiobook ]Szykuj sanie latem. Syberyjski mesjasz i podróż do kresu rosyjskiego snu o zbawieniuJędrzej Morawiecki
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Gehenna. Kościelna okupacja PolskiArtur Nowak, Stanisław Obirek
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Zimne krematorium. Reportaż ocalałego z zagładyJózsef Debreczeni
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Tajwan. Naród widmoChris Horton
-
nowość[ książka, e-book ]Samotność Janosika. Biografia Marka PerepeczkiMarek Szymański
-
nowość[ książka, e-book ]Dary losu. Niezwykłe zdarzenia, które były naszym udziałem, i ludzie, dzięki którym świat był i jest pięknyKrystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Katarzyna Rygiel
LINKI SPONSOROWANE