REKLAMA

Scarred. Seria Never After

tytuł oryg.: Scarred
autor: Emily McIntire
przekład: Klaudia Wyrwińska
wydawnictwo: FILIA
seria: Never After
kolekcja: Hype
wydanie: Poznań
data: 30 sierpnia 2023
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 520
ISBN: 978-83-8280991-6

Inne formy i wydania

e-book (epub, mobipocket)  2023.08.30

Ona nie należy do niego... należy do korony.

Księciu Tristanowi Faasie nigdy nie był pisany tron. Ten zawsze należał do jego brata, Michaela. Tego samego, który był odpowiedzialny za pełne udręk dzieciństwo Tristana oraz bliznę szpecącą jego twarz. Gdy umiera ich ojciec, Michael ma objąć tron, a Tristan zamierza pokrzyżować te plany. Jako dowódca tajnego ruchu oporu nie cofnie się przed niczym, by zakończyć rządy brata. Jednak gdy przybywa nowa oblubienica Michaela, Lady Sara Beatreaux, Tristan zaczyna toczyć inną wojnę. Taką, która nasuwa pytanie, co jest ważniejsze - korona czy kobieta, która ma ją nosić.

Sara ma jeden plan. Poślubić króla i pozbyć się rodu Faasa, nawet kosztem własnego bezpieczeństwa. Jednak nigdy spodziewała się poznać Oszpeconego Księcia. Jest niebezpieczny. Zakazany. I należy do rodu, który ma wybić. Jednak granica między nienawiścią a namiętnością nigdy nie wydawała się tak cienka, a gdy na jaw wychodzą tajemnice, Sara przestaje mieć pewność, komu ufać - jest rozdarta między zemstą a złoczyńcą, którego nigdy nie miała pokochać.

,,Scarred" to mroczny królewski romans i samodzielna powieść z serii The Never After (seria mrocznych baśni inspirowanych naszymi ulubionymi złoczyńcami). To nie jest historia opowiedziana na nowo ani fantastyka. Zawiera tematykę, która może być dla niektórych wrażliwa. Czytelnikowi zalecana jest rozwaga.

Sensacja TikToka!

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024