Pozostały mi tylko łzy i modlitwa
| tytuł oryg.: | Mir blieben nur Gebet und Tranen |
| autor: | Daniel Gerber |
| przekład: | Kamil Markiewicz |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Świętego Wojciecha |
| wydanie: | Poznań |
| data: | 25 lipca 2013 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 130 × 200 mm |
| liczba stron: | 240 |
| ISBN: | 978-83-7516550-0 |
Ten kraj bywa piekłem. Zwłaszcza dla chrześcijan. Młode dziewczyny, często jeszcze małoletnie, są w Pakistanie porywane i pod groźbą śmierci zmuszane do przejścia na islam, a następnie poślubienia muzułmanina. Ich rodziny starają się odzyskać córki i postawić sprawców przed sądem. Niewielu ludzi gotowych jest im pomóc. Większość bowiem obawia się jednego: oskarżenia o bluźnierstwo.
Dziennikarz Daniel Gerber odwiedził Pakistan i spotkał się z kilkoma uwolnionymi kobietami oraz ludźmi, którzy im pomogli. Oto jego książka.
Daniel Gerber jest niezależnym szwajcarskim dziennikarzem oraz pisarzem, autorem reportaży m.in. z Sudanu, Strefy Gazy, Egiptu. Wraz z żoną Irene mieszka pod Bernem.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Leonardo da Vinci i Michał Anioł. Światło geniuszu, mrok rywalizacjiRoberto Mercadini
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Na mojej warcie. Przewodzenie NATO w czasie wojnyJens Stoltenberg
-
nowość[ książka, e-book ]Urwany ślad. Zaginieni w amerykańskich parkach narodowychJon Billman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mogłem milczećJacek Dubois, Igor Tuleya, Anna Matusiak
-
nowość[ książka ]Piekło tuż za rogiemTricky
-
nowość[ książka ]Frida Kahlo. Listy miłosneSuzanne Barbezat
-
nowość[ książka, e-book ]Najlepsi . Kowboje, którzy polecieli w kosmosTom Wolfe
-
nowość[ książka, e-book ]Dusza. Historia ludzkiego umysłuPaul Ham
-
nowość[ książka, e-book ]Tajemniczy pan Nakamoto. Kim jest genialny twórca kryptowaluty?Benjamin Wallace
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Didaskalia. Osiem rozmów o przyszłości PolskiPatrycjusz Wyżga
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Tajwan. Herbatka na beczce prochuMarcin Jacoby
-
nowość[ książka ]Byłem więźniem ...wyzwolił mnie OnRoman ps. Jonasz Kotliński
LINKI SPONSOROWANE









































