REKLAMA
Pożegnanie Babilonu
| tytuł oryg.: | Oracle de Babylone |
| autor: | Jean-Michel Touche |
| przekład: | Sylwia Filipowicz |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Świętego Wojciecha |
| seria: | Posłańcy Przymierza |
| kolekcja: | Posłańcy Przymierza |
| wydanie: | Poznań |
| data: | 18 sierpnia 2016 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 135 × 205 mm |
| liczba stron: | 248 |
| ISBN: | 978-83-7516768-9 |
Koaj, Fryderyk i Karolina, wróciwszy na krótką chwilę do czasów współczesnych, niemal natychmiast powracają do zamierzchłej przeszłości, gdzie przenosi ich anioł Nataniel. To będzie kolejna pasjonującą podróż! Nie ma czasu do stracenia! Jerozolimie zagrażają Chaldejczycy.
Nasi przyjaciele zawierają znajomość ze swoim rówieśnikiem Danielem oraz z prorokiem Jeremiaszem. Są świadkami upadku świętego miasta i zburzenia Świątyni, a następnie wraz z ludem Bożym znoszą trudy wędrówki przez pustynię do babilońskiej niewoli. W przedziwnym mieście, w którym władzę sprawuje Nabuchodonozor, po raz kolejny muszą dać dowód sprytu i wytrwałości! Czy uda im się powrócić do Jerozolimy?
Główni bohaterowie serii Posłańcy Przymierza to zwykli uczniowie, tacy jak ty. Może tylko trochę bardziej ciekawi świata niż inni... Cudownym zrządzeniem losu udają się w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, stając się uczestnikami dziejów Izraela. Są świadkami ważnych wydarzeń i posłańcami Przymierza, jakie Bóg zawarł ze swym ludem.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Smocze Dziewczyny. Naomi, smoczyca o tęczowych łuskachMaddy Mara
-
nowość[ książka, audiobook ]Zoja i bałaganAgnieszka Filipowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Zaplątane w grzywie. Zła przyjaciółkaKamila Majewska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Akademia Tańca. Srebrzysty łabędźAniela Cholewińska-Szkolik
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pamiętnik księżniczkiMeg Cabot
-
nowość[ książka ]Daktyl się cieszyAnna Sakowicz, Hubert Grajczak
-
nowość[ książka ]Orkiestra ze śmietnikaRenata Piątkowska
-
nowość[ książka ]Tofik się boiAnna Sakowicz, Hubert Grajczak
-
nowość[ książka ]Puma się złościAnna Sakowicz, Hubert Grajczak
-
nowość[ książka ]Król wafelekAnna Onichimowska
-
nowość[ książka, audiobook ]Misia i jej mali pacjenci. Nowe znajomościAniela Cholewińska-Szkolik
-
nowość[ książka ]Niezwykły prezent. Czary Klary, tom 1Marta Dębowska
LINKI SPONSOROWANE























